Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatt volt hogy...

Terhesség alatt volt hogy kijött új anyajegyetek és napról napra változott?

Figyelt kérdés

Nekem a mellemen lett egy új, kb 1 hónapja. Arra lettem figyelmes,hogy változik, ki puklisodó, és a közepe sem egyszínű.Nagyon meg vagyok ijedve,és most karácsony előtt nem találtam orvost,aki megnézné. Olyan szemölcsös, darabokból áll ha közelebbről megnézem. Belsejében van egy repedés, az egyik széle mintha szárazabb lenne. Segítsetek,mert megőrülök. Légyszi bántó kommentet ne írjatok, csak olyat ami előrébb visz.

Tegnap óta is változott szerintem egy kicsit.



dec. 22. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt elvileg normális, ha megjelenik új anyajegy vagy sötétebb lesz. De mindenképp lássa orvos, amint lehet.
dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is kijött egy csomó, utána meg eltűntek, mint a linea nigra. A háziorvosnak mutasd meg, amikor legközelebb rendel és ne izgulj. A védőnőt is keresheted mindenféle kérdéssel, ők elég jól ismerik az ilyen terhes-tüneteket, hogy mivel kell sietni a dokihoz és mi az, ami meg tök általános.
dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan is eltűnt ami puklis volt? Leesett vagy hogy?
dec. 22. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszahúzódtak. A stressz a babára is hat, inkább nézz egy vígjátékot a tévében.
dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!