Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető vagina lehetséges...

Viszkető vagina lehetséges okai és kezelése?

Figyelt kérdés
nem fáj, de csíp és viszket. pisilés közben sem fáj, ezért hiába gondoltam először felfázásra, nem hinném hogy így az. hajszál, szőr is kizárva, többször át”vizsgáltam” fürdés közben. szűz vagyok, úgyhogy nem fiútól kaptam el. viszketés előtt használtam intim tusfürdőt, abból a célból, hogy hátha az higiénikusabb, mintha sima tusfürdővel mosnám. aznap este egy kicsit viszketett, azóta rosszabbodott és már teljesen ki vagyok tőle. szerintetek esetleg irritálja az intim tusfürdo? ha igen, első használat után kb. mennyi idő múlva múlik el a viszketés, és ha nem az intim tusfürdő miatt van, akkor mi miatt és mivel enyhíthetem a viszketést/ gyorsíthatom fel a múlását?

#vagina #Intim #intimtusfurdo
dec. 22. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hüvelygomba is, nem kell hozzá nemi életet élni, elég, ha pl. nem higiénikus helyen cserélsz tampont vagy antibiotikum szedésétől spontán is kialakulhat. Menj vele dokihoz, kapsz rá gyógyszert. Nekem is volt már, összesen két tablettát kellett beszednem egy hét különbséggel. Háziorvos adta. Ha csak az intim tusfürdő használata óta jelentkezett, azt is kipróbálhatod, hogy egy darabig csak tiszta vízzel mosod, hátha tényleg valamelyik összetevője irritálja.
dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi <3
dec. 22. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell bedőlni a reklámoknak és ilyen hülyeségeket használni. A hüvely öntisztuló!

Egyébként drogériákban, patikákban vannak hüvelyflóra helyreállítók, azt vegyél.

dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem reklám alapján vettem
dec. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!