Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A covid oltás miatt lettem...

A covid oltás miatt lettem meddő és inzulin rezisztenciás?

Figyelt kérdés
Előtte sosem volt semmi bajom, fél sem merültek ilyenek...

dec. 23. 08:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem, csak már mindent az oltásra fognak :D
dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

"Fel sem merültek ilyenek".


A meddőség definícióm szerint azt jelenti, hogy egy párnak védekezés nélkül, rendszeres szex mellett egy év alatt nem fogan gyermeke.


A definícióból adódik, hogy a meddőség akkor diagnosztizálható, ha valaki már legalább egy éve próbálkozik a teherbeeséssel.

Ha előtte nem próbálkoztál, mégis hogy merült volna fel a meddőség?....


Ne legyél debil. Nem kell minden szart az oltásra fogni.

dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
3 oltás után megfogant az évekig várt gyerekem. Akkor most csak mákom volt, vagy az oltás hatása 🤔?
dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
Aki lepontozott... Boldog Karácsonyt és menjen a jó büdös francba! Utolsó voltam .
dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
2%

"Jonnek a veget nem ero "booster" oltasok? Aki mar a 15-iket kapja? 20-at? Par ev mulva? Ez szerinted racionalis?"


Nem az első vírusfertőzés lenne, amire évente új oltás lehet szükséges. Az influenza is pontosan ilyen, és elég régóta velünk van. Tehát ebben semmi újdonság nincs. Tehát igen, racionális lehet, hogy aki veszélyeztetettnek érzi magát, az elmegy évente oltásra.


"Mi szamit egyebkent konteonak?"


Az, amikor közgazdászok próbálják bizonyítani azt, hogy egy oltás veszélyes. Tehát amikor valamit maximum féligazságokra, de inkább csak ellentmondásos tanulmányokból kiragadott mondatokra alapozva próbálnak emberekkel elhitetni dolgokat. Ja, és persze ezek általában arra hivatkoznak, hogy a "mainstream" természetesen elhallgatja ezeket, sőt üldözi (mégis lmég mindig van pl bitcsút...).

dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
93%

"a háziorvás nálunk egy torokfájásra (covid előtt!) elővette a könyvet, és abból írta fel a gyógyszert - csak ennyit a házirovosok szakmai ismereteiről"

Nem tisztem az orvostársadalmat védeni, kedves Béci, de gyanítom, hogy az említett doki nem a szakmai ismereteknek volt híján, hanem azt nem tudta, hogy ő maga melyik gyógyszer felírásával jár a legjobban. Melyikért kap flottakedvezményt, melyikért külföldi utat,stb.

dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

15


Nem arra mondtam, hogy racionalis, hogy "valaki ugy erzi magat, hogy fontos" hanem, hogy "Jonnek a veget nem ero "booster" oltasok? Aki mar a 15-iket kapja? 20-at? Par ev mulva? Ez szerinted racionalis?"


A ketto kozott a kulonbseget remelem erted. De leirom. Te azt allitod kicsavarva, hogy hulye voltam mert racionalis igen mivel kellenek - csak te odabiggyeztetted, hogy "valaki ugy ERZI magat, hogy fontos"


Az hogy valaki ugy ERZI vagy ugy dont az igen racionalis. De en nem ezt irtam. En a tenyt irtam, hogy racionalis-e, hogy booster oltasrol boosterre menjen a dolog mint orvostudomany. Es mar irtam, a tarsadalom GLOBALISAN atment a COVID-on.


Abban nem tudom te irtad vagy mas, de egyetertek, hogy a veszelyeztetettek pl. autoimmunbetegek, leukemiasok, stb.. valoban racionalis - tetsztes szerint nelkul - dontes objektivan, beoltatni oket vagy rabirni az oltasra, legyen az influenza, mert az eletukbe kerulhet egy natha (ami nem a hidegtol van meg mindig).


Az szamit konteosnak aki oltas szkeptikus, hogy kellene-e valoban az oltas meg/egyaltalan/valaha - nem tagadja az oltas szuksegesseget ez konteo


vagy az konteo aki oltasellenes es tagadja az oltast mert nem olyan sulyosnak veli o, mint szemely, az oltas szuksegesseget, elegsegesseget


vagy az, aki oltasmanias es mindenkit be kene MEG MA IS oltani amikor mar atesett mindenki globalisan a fertozesen, betegsegen?


Ezert mondom, errol mar hulyeseg vitatkozni, mert a konteo ez a harom. Te is konteos vagy, en is, meg o is. A kozgazdasz diplomasok meg nem tudom hogy a francba jonnek a konteo koncepciohoz ide, azonban azon tul sajnos nem volt idom tovabb olvasni a kommentedet.


Reszben egyetertek veled, de nagy reszben nem.

dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%

"En a tenyt irtam, hogy racionalis-e, hogy booster oltasrol boosterre menjen a dolog mint orvostudomany. Es mar irtam, a tarsadalom GLOBALISAN atment a COVID-on."


Egyrészt nincsen kötelező emlékeztető oltás, tehát egyáltalán nem megyünk abba az irányba. Másrészt nincs "A" covid. Másrészt az immunitás sem pont azt jelenti, hogy nem kapod el, mert könnyen lehet, hogy elkapod (mint ahogy sok esetben meg is történt az oltások után is), de lényegesen kevésbé dönt le. Másrészt a sokadik változatánál járunk - pont mint az influenza esetében. Tökmindegy, hogy boosternek vagy éves oltásnak nevezet, a lényegen nem változtat. Én kérek elnézést, hogy nem orvosi szaknyelven fogalmazok, hanem a saját gondolataimat írom le. Tudom, hogy ez főleg egy ilyen témában meglepő, hogy nem kopipésztelek "valahonnan".

dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%

Oltás ,oltás ,oltás .

Nem oltás hanem kisérleti gyilkos méreg,

ugyanis az oltatlan alkoholistáknak semmi baja!

dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!