Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A covid oltás miatt lettem...

A covid oltás miatt lettem meddő és inzulin rezisztenciás?

Figyelt kérdés
Előtte sosem volt semmi bajom, fél sem merültek ilyenek...

dec. 23. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Most total le leszek pontozva, de nem erdekel. Noverem kapott 3 oltast, erdekes modon scelrosis multiplexes lett ekozben. Tavoli rokonom is kapott oltast, azt kovetoen ~54 evesen meghalt valami szivgonddal, nem dohanyzott, semmi ilyesmi. Oszinten, mondom es az igazsagot nem konteozok meg lof*szozok. Haziorvosom mondta ki a mellekhatasokra mint peldaul leukeima vagy emlitettuk a sclerosist, hogy attol lehet-e azt mondta "Hat sajnos most jonnek ki igen, de valamit kellett tenni". Ezt o mondta, a haziorvos.


De egyebkent a klinikai vizsgalatok meg mindig nem ertek veget a vakcinakkal: [link]


"Estimated Study Completion Date : June 15, 2025"


Azaz 2025-ben lesznek becsulten kesz a klinikai eredmenyek. Es ahogy a haziorvosom mondta, ez eros gyanum szerint mar inkabb politika. Ugyanezt lattam 2020-ban is, amikor csak masodik fazisban volt a fejlesztes, de mar kiirva becsultek, hogy 2024-re kesz a klinikai teszteredmeny.


Mindegy. Aki szeretne oltatni magat az tegye. Aki nem az ne. Most meg mar plane nincs ertelme ezen veszekedni, mert uj variansok vannak, uj vakcinak kellenek(?), es a tarsadalom globalisan szinte atesett a COVID-on, talan a Papaua Uj-Guineai szigeteken nem. Mar mindenkinek van igy-vagy ugy immunitasa, a kerdes valoban meg a mellekhatas. Valoban ez okozza, vagy nem. De ahogy irtam, nagy valoszinuseggel ez politika, mert az egesz Foldet erinti, es penz, es amit a haziorvosom is mondott mert... ilyen csalad-barati korbe tartozik.

dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen nem minden egészségügyi probléma, ami innentől kezdve előjön az az oltás hibája. De 100%-os biztonsággal úgysem lehet bizonyítani se ezt, se az ellenkezőjét.


De azt tudni kell, hogy a cukorbetegség és azt ezt megelőző állapotok, mint inzulinrezisztencia népbetegség. Ha az egész magyar lakosság átesne cukorterheléses vizsgálaton úgy, hogy inzulint is mérnek mellé, hát lennének meglepetések! Ez az életmódunkból adódik, hogy gyors felszívódású szénhidrátokból (fehér kenyér, nasik, édességek, üdítőitalok, stb.) minden nap rengeteget beviszünk, miközben kevesebbet mozgunk. Miközben az evolúció nem tart lépést az életmódunkkal, és a szervezetünk szinte pont úgy működik, mint az őseinknél, amikor a cukor ritka és értékes kincs volt, és esetleg gyümölcsökben meg mézben volt csak megtalálható. Szóval csúnya ezt mondani, de az a természetes a mai életmódunkkal, hogy inzulinrezisztensek meg cukorbetegek leszünk.

dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%

Oltás előtt is voltak megbetegedések, és láss csodát! Utána is vannak! Persze nyilván egyszerűbb ráfogni például az oltásra.

"Házirovos mondta" - a háziorvás nálunk egy torokfájásra (covid előtt!) elővette a könyvet, és abból írta fel a gyógyszert - csak ennyit a házirovosok szakmai ismereteiről. A legtöbb dologról nem tudnak többet, mint az az átlagember, aki olvas. Persze tízmillió "éppenaktuálisproblémaszakértő" országában mindenki pontosan tud mindent arról, hogy őt milyen módon próbálják megölni, a hatezer forintját elvenni, szolgasorsba dönteni, stb. Miközben emberünk már rég (agy)halott, egy fillérje sincs, és gyakorlatilag birobotként szolgálja a felsőbbrendűt...

dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Ugyanennek a cikknek az elején:

The safety and scientific validity of this study is the responsibility of the study sponsor and investigators. Listing a study does not mean it has been evaluated by the U.S. Federal Government. Know the risks and potential benefits of clinical studies and talk to your health care provider before participating. Read our disclaimer for details

dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

3


Abban javitanalak ki, hogy valoban van egy konyv, un. "Pharmindex". Ezt kb minden orvos hasznalja, ha nincs gep elott vagy van egyebkent, mert abban van szinte ugyanaz leirva mint gepen, tamogatasok %-ban, hatoanyag neve, stb... Ez nem ujdonsag, direk ezert van, es direkt van szep ara, keress ra. A te haziorvosoddal valo kapcsolatod milyen, nem tudom. Nalunk ilyen.


Azzal egyetertek, hogyha az ember szerez valamennyi ismeretet a gimis 12. osztalyos biologia tankonyvekbol, meg ... "ingyen vesz" vagy nem vesz hivatalosan kiadott kutatok altali konyvet, akkor mar nagy valoszinuseggel tudja, hogy mi kell, hogyan kell kezelni. De ehhez erdekeltseg kell, meg ido, es a legtobb ember ezt egyebkent is le*arja, csak essen tul a betegsegen.


Oltas elott is voltak betegsegek, igen, csak nekem feltunt, hogy mennyi PCOS meg endometriosis-os eset van a noi egeszseg kategoriaban peldaul. En tettem fel a kerdest, es ok sem tudjak a valaszt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1250..

dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Egy külföldi cégnél dolgozom ügyintézőként (emberek bejelentése, orvoshoz járás stb.) egyedűl csináltam a munkát, majd jött a covid meg az oltások, azóta megugrottak az orvoshoz járások, egy féléve fel kellett vegyen a cég még egy embert mellém mert nem győztem a munkát, a betegségek amik jelentkeztek a legtöbb magas vérnyomás, külömböző izomfájdalmak de volt trombozis is...akkor ez is csak véletlen?
dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
10%

#5: egy TOROKFÁJÁSRÓL beszélek, amikor nem én voltam az egyetlen ilyen akár csak azon a héten, azon a napon, abban az órában...

Mellesleg mekkora az esélye, hogy az oltástól, és mekkora az esélye, hogy magától a covidon történt áteséstől (akár tünetmentes fertőzéstől!) alakulnak ki a betegségek? Valamiért azt úgy sosem vizsgálják (vagy hogy konteósan gondolkodjak: miért hallgatják el az oltásos tanulmányokban?), hogy esetleg magának a fertőzésnek lehet-e mellékhatása az adott betegség?

Oltottként nagyobb az esélye ugyanis annak, hogy akár tünetmentesen átess a fertőzésen, ám ettől még simán alakulhat ki tőle mellékhatás. Mint ahogyan nagyon sokan nem közvetlen a covidban haltak meg (sőt, alig), hanem valamilyen covid miatt kialakult/felerősödött egyéb egészségügyi problémában. Ezekről valahogy hallgatnak az oltásellenes oldalak.

dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

A meddőség részére azért kíváncsi lennék, hogy most ezt miből szűrted le, hogy előtte nem voltál az? Illetve orvos diagnosztizálta, hogy az vagy?


Az oltások évekkel ezelőtt voltak, szóval már azért lássuk be, hogy nem erre kellene fogni mindent. Nem mondom, hogy nem okoznak mellékhatást, mert nálam magasvérnyomást okozott, de azért nem fogható minden arra.


Azt sem szabad elfelejteni, hogy nagyon sok háziorvos, és igen, kórházi dolgozó is tojt a betegekre, nem volt normális ellátás 1-2 évig, és amiket akkor lehetett volna kezelni tüneteket, betegségeket, akkor azok a kezelés hiányában most kezdenek elharapózni, szóval persze hogy megugrott a betegek száma.

dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

7


Alapveto logika, hogy egy xenobiotikum (kornyezetbol bekerulo idegen anyag, gyogyszereszeti tekintetben) hatekonysaga magaba foglalja a (farmako)vigilanciat is (gyogyszer terapeutikus hatasa, biztonsaga, hatekonysaga, kornyezetvedelmi szempontok).


En kijelentettem, nem konteozok, szoval azt a reszet figyelmen kivul hagyom. Mi szamit egyebkent konteonak? Az, hogy nem hallgatjak el vagy, hogy elhallgatjak? A konteo = konspiracios teoria, angol szobol ered -> conspiracy theory.


Ez applikalhato rad is, meg az ellenkezo velemenyu emberekre is. Ennek az eszetlen valaki altal kitalalt kifejezesnek semmi ertelme.


Akkor most te vagy a konteos, hogy nyomod az oltaspartisagot, hogy mennyire hatekony, de semmivel nem tamasztod ala (pl klinikai kiserletek ahogy en tettem) vagy az oltasellenesek azok?


Felesleges ezen feszultseget kelteni. Egy dologban egyetertek az oltasszkeptikusokkal (nem oltasellenes, az mas), hogy mikor lesz vege? Jonnek a veget nem ero "booster" oltasok? Aki mar a 15-iket kapja? 20-at? Par ev mulva? Ez szerinted racionalis?

dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet. Lehet, h nem. Nekem pont néhány hónappal az oltás előtt jött ki a betegségem. Én mire foghatom?
dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!