Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meggyógyulok pár nap alatt?

Meggyógyulok pár nap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány napja kisebb irritációt , viszketést éreztem intim területen. Elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta, ez egy nagyon pici gombás fertőzés lesz, és Pimafucort krémet és Mollio hüvelyflóra helyreállító tablettát ajánlott, azt mondta, így pár nap alatt meggyógyulok. Mollio nem volt, így a gyógyszertáros tanácsára Micovag-ot használok. Szerintetek tényleg meggyógyulok pár nap alatt, vagy erősebb kezelés kellene?



dec. 23. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és lehagytam, hogy ezen kettő dolog használata(+Lactovit nyugtató hatású intim mosakodó)a viszketés jelentősen csökkent. Belső tünetem(megváltozott folyás, hüvely belső fájdalma/irritációja)nem volt egyáltalán.
dec. 23. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha gombas a fertozes akkor maga a Pimafucort is eleg kell, hogy legyen. Nekem a viszketest azonnal elmulasztotta. A tobbi szutymalek draga es gondolom lehuzas. Az egyeduli erdemleges gyogyszer az a Pimafucort. Nekem allergiara is adtak + bakterialis fertozesre, annak ellenere, hogy a 3 kozul ketto antifungicid hatoanyagu. Ne pazarold a penzt meg idot, valtsd ki csak a gyogyszert es azt hasznald. Nem tudom a tied milyen merteku, de 1 - 2 nap es hatarozottan allitom tapasztalni fogsz javulast, ha mar nem ma.


A Lactovit tele van szutymalekkal. Nekem borgyogyasz mondta amikor nekem is Pimafucortot irt fel, hogy Unguentum Hydrophilicum Nonionicummal mosakodjak. Abban osszesen 2 - 3 osszetevo van a 18 helyett ami a Lactovit-ben. ( [link] ha ez nem az, ketlem, hogy amit te hasznalsz abban ne lenne kb. ennyi szutymalek)


Gyogyszertarosnak mondjad, Unguentum Hydrofilikum Nonionikum. Nezz utana nyugodtan neten, nagyon sok nonek bevalt, ferfinak is. Nincs benne semmi szutymalek. Regen ~600Ft volt feliras nelkul, most mar ~1000 Ft kb. Nekem orvos irja fel mindig, igy csak ~400ft.


Ung.hydr.non.: [link]

dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Eddig az a helyzet, hogy általában nem érzek semmit, de a viszketés naponta néhányszor visszatér, általában reggel és este. Kételkedem, hogy ez egyáltalán hüvelygomba-e? Más tünetem nincsen.
dec. 25. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!