Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek alacsonyabb?

Lehetek alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Most 168 cm vagyok es meg biztos hogy noni fogok. Szeretnek egy picit alacsonyabb lenni. Ugy tudom a coffein gatolja a novekedest es rengetek etel is mint pl a rizs. Csak 5 cm vel szeretnek alacsonyabb lenni. Tudom hogy rengetegen azt mondjak nem lehet de ha sok kavet iszom ugy sem?

dec. 26. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj meg azt leirnam hogy apukam 191 cm es anyukam 153 cm anyukam 162 volt es 47 eves. O hogy ment ossze?
dec. 26. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószinű! Hogy szeretted volna megoldani?
dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódj, a folyamat már elindult, az agyad már zsugorodik.
dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lány vagy, hány éves?

Mert kb. 14-15 körül a lányok elérik a felnőttkori magasságukat és 168 cm-t teljesen átlagosnak mondanék. De semmiképpen sem égimeszelő, főleg, hogy a fiatalabb generációk egyre magasabbak. Nem igazán értem, miért akarnál kisebb lenni (mert ha 2 méter lennél és ez trauma, azt értem)

Az, hogy anyukád közel 10 cm-el alacsonyabb lett, ilyen fiatalon, nagyon furcsa

dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!