Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem tippeket adni?

Tudnátok nekem tippeket adni?

Figyelt kérdés
A páromtól kaptam egy lézeres szőrtelenítőt, mivel nem volt olcsó így használni is szeretném, de elötte véleményt szeretnék kérni, hogy kell-e valamit rá kenni vagy lehet-e ebbol valami bajom? Mielott bele kezdesz valamivel be kell kenni? Hanyszor csinalhatom egy heten vagy hogy van ez! A youtoubon neztem videot de sokra nem mentem! Előre is köszönöm a segitséget!

dec. 27. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom van doboza, benne egy használati utasítással. Az a tanácsom, hogy azt olvasd el.
dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Elkezdtem válaszolni, de olyan szinten fogalmatlan vagy, hogy csak azt tudom írni, amit az előző:a használati utasítást kell elolvasni és betartani.
dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem egyformák a gépek, a használati utasítása ad biztos tippeket.
dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Használati utasítás nincs hozzá? Milyen videókat néztél, hogy semmit nem sikerült megtudni belőlük?

Semmit nem kell kenni. Általában úgy működik, hogy leborotválod a szőrt, ha kell beállítod a fény intenzitását, és végigvillantgatod a bőrödet. Ha vannak anyajegyeid, vagy sötétebb szeplőid, azokat egy fehér szemceruzával színezd be előtte.

Hogy milyen gyakran kell, az a készülék típusától is függ. Valószínűleg két hét x ideig, aztán később ritkábban. A használati utasításban ez is le van írva. Ha nem volt hozzá, mert mondjuk használtan vette a párod, akkor keress rá a neten és biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni.

dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Milyen márkájú? Hogy néz ki? Ha mutatsz róla egy képet, talán könnyebben tudunk segíteni. Bár te is rákereshetnél, de az az érzésem, hogy ha már ide kellett írnod, akkor a google sem hiszem, hogy tudna neked segíteni.

És ha azért nincs papírja, mert használt, akkor azt sem hátrány tudni, hogy mennyire. A párod nem mondott róla semmit?

dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaaj, nagyon rendesek vagytok!🥰 mikor ide fel regisztráltam, azt hittem itt nincs olyan hogy kritizálnak leszolnak stb… de mint az ilyen emberek mind ti, egy annyit sem érdemeltek hogy esetleg ”felmérgelődjek”! Videokat néztem egyik videoban gélt kentek a lábukra a másik videóban pedig nem…szóval össze zavarodtam de m1 nektek gondolom ilyenetek nincs úgy okoskodtok!😅
dec. 28. 23:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálad valami nagy baj van a toronyban....
dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A kis szürke gombot kell megnyomni. Majd a tekerővel beállítani az erősségét és majd az időtartamot.

Vehetsz hozzá x-epil krémet akkor hatásosabb lesz.

dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

B@szki, olvasd már el a használati utasítást, ha van hozzá, ahelyett hogy itt sír a szád.

És van ilyenem évek óta, de agyam is, hogy el tudjam olvasni, hogy kell használni.

Az egyik korábbi válaszoló voltam.

dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis melyik hozzászóláson sikerült így megsértődnöd? Mi bántót találtál? :D :D Kérlek, mutass rá, mert én egyik hozzászólásban sem látok kritizálást vagy leszólást, csak segítő szándékot. A 2. írta egyedül, hogy fogalmatlan vagy, ezért nem tudja hogyan magyarázza el, amit szeretne. De ezt sem rosszindulatból írta szerintem, hanem mert így tényleg nehéz elmagyarázni. Hazsnálati utasítást kellene megnézni. Ha tudod, milyen készüléked van, akkor a neten megtalálod azt is, ha nem volt hozzá. De ezt is leírták már előttem.
dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!