Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Tudnatok...

Hogyan hízzak? Tudnatok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 14 éves fiú vagyok 163cm és 42 kg. Rengeteget sportolok,mozgok,edzzek. Úgy gondolom nem táplálkozok rosszul , bár nem eszek mindennap gyümölcsöt . Ha rendesen eszek mitol nem tudok szerintetek meghizni ? Talan azert mert lemozgom ? Vagy netan azert mert stresszes vagyok? Sovany vagyok elegge es szeretnek meghizni.Elobb utobb biztos menne , de minnel gyorsabban szeretnek min.50-55kg lenni. Ha van ebben tapasztalotok legyszi irjatok hogyan hizhatnak meg gyorsan es lehetoleg egezsegesen.

2016. febr. 5. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A rengeteg sporttól nem hizol valószinűleg, ledolgozod

Ezt a videót csináld végig

https://www.youtube.com/watch?v=qsJvVlpr_40

2016. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adok pár kilót. Kár h nem megoldható. Mindketten jól járnánk.
2016. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem eszel eleget. 14 éves, aktív srácoknak néha sok kell, lehet, hogy eleve olyan típus vagy, akinek több étel szükséges, mint az átlagnak...

Nem kell mindennap gyümölcsöt enni, van, aki sosem eszik, de mindent bevisz, amit kell.


Persze a stressz is be tud kavarni, de valószínűbb, hogy egyszerűen nem eszel eleget. Nem mindenkinek megy ez könnyen.

2016. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!