Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampont zuhanyzásnál ti...

A tampont zuhanyzásnál ti mikor cserélitek?

Figyelt kérdés

Kérdésem, hogy lehet-e csinálni úgy is, hogy még a zuhanyzás előtt kicserélem, és úgy megyek zuhanyozni, hogy már a tiszta van bent (vagy éppen zuhanyzás után cserélem tisztára amikor kilépek a zuhanyzóból)?

Vagy csak aszerint szabad, hogy zuhany előtt ki, és zuhany után be a tisztát?

Ti hogyan szoktátok?



dec. 28. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Zuhanyzás, mosakodás közben minek? Zavaró, még tisztálkodni sem tudsz alaposan, ha ott a véres és baktériumokkal teli textilszál és vatta. Ahogy írtad: zuhany előtt ki, utána tiszta be- és ennyi.
dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is zuhanyzás előtt ki eszem, alaposan megmosdok, aztán vissza a tisztát.
dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*kiveszem
dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Anno a koliban zuhany előtt cseréltem mindig. Itthon előtte ki a régi, utána be a tiszta.
dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én zuhany előtt cserélem, mert nem egyszer jártam már úgy, hogy lezuhanyoztam (sohasem nyúlok BE és nem használok "intimzuhanyt", mert értelmetlen), azután törölközök és úgy a semmiből elönt a vér.


Jessz, akkor vissza az egész.


Lehet lepontozni, húsz éve így csinálom, teljesen egészséges vagyok.

dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany után tisztát teszek.25N
dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!