Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, Milyen gyakran fürdötök,...

Nők, Milyen gyakran fürdötök, zuhanyoztok? Mosakodni külön szoktatok ezen felül?

Figyelt kérdés
Pár mondatban kifejtenétek milyen napszakban melyiket?

2022. aug. 2. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Reggel,este zuhany,ilyen melegben mosakodni többször is.
2022. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Reggel. Sajnos a hajam olyan, hogy naponta zsírosodik. Néha-néha néz ki vállalhatóan, akkor, ha aznap csak kutyát kell sétáltatnom, és nem vagyok ordenáré büdös, nem zuhanyzom. Ha felkötöm a hajam, akkor sem ússza meg anélkül, hogy elvesszem az elfogadható kinézete... nem kockáztatom. Szerencsére én magam nehezen izzadok, ebben a melegben sem igazán. Időnként van, hogy este úgy döntök, beállok a zuhany alá (télen, ha túl hideg van, nyáron, ha túl meleg). De javarészt naponta, reggel vagy délelőtt, ahogy van a kelésem. Utálok ápolatlanul kimenni az utcára. Csak zuhanyozni tudok, kád nincs. Mosakodást nem szoktam (az arcomon kívül), akkor inkább beugrom a zuhany alá. Ha a póló lekerül, hogy ne legyen vizes, esetleg melltartó akkor van vagy nincs, nadrágot és bugyit már semmibe nem telik levenni.
2022. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapjáraton napi egyszer fürdök, egyáltalán nem vagyok izzadós szóval ennyi elég is.
2022. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Este fürdök. Nem tudnék koszosan lefeküdni.
2022. aug. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
reggel fürdök
2022. aug. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Este zuhanyozok. Reggel arc, hónalj, fogmosás.
2023. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!