Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek mióma tünetei?

Ezek lehetnek mióma tünetei?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Kb. egy éve kezdődött, antibiotikumot kaptam a tünetekre, ami igaz jobb lett, de nem szűntek meg és durvábbak. Ezert gondolok arra és jó lenne ultrahang, normális kivizsgálás, de ez nem igen megoldható a jelemlegi helyzetemben.


Menstruációk között pecsételő vérzés néha, nem mindig és állandó vizelési inger, bár ezek lightosabban már 2022 óta megvannak. Van olyan nap, hogy akár 30-szor megyek wc-re, este aludni sem tudok miatta. Ami a legdurvább az a FOLYAMATOS két menstruáció közötti hatalmas mennyiségű színtelen és sokszor barnás folyás, aminek ilyen állott szaga van. Plusz nemrég állandó ilyen nyomó érzést érzek a hüvelyemben. Illetve gyakran az egyik combomban is érzek fájdalmat.


El vagyok keseredve nagyon. Családban is mindenkinek volt mióma, de idősebben. Terhes stb. nem vagyok, nem szedek fogamzásgátlót.


dec. 30. 16:36
 1/4 anonim válasza:

Szia:)

Ne keseredj el, nőknél nagyon gyakori, esetleg házi doki újév után? Gondolj egy vissza-visszatérő felfázásra is, nem érzel égő érzést aktus közben? Nekem olyam tüneteim vannak, hogy folyamatos vizelési inger-csípő érzés vizelésnél, és fájdalmas szex.:( Az utóbbi 1 hétben jöttek a tüneteim, tőzegáfonyát szedek rá+kamilla tea és melegvizes borogatás, próbáld ki, hátha segít. :) <3

dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs égő érzés és viszketés egyáltalán. Amúgy szerintem ez komolyabb, mimt egy felfázás. Az nekem is el szokott múlni tőzegáfonyával, rengeteg folyadékkal.
dec. 30. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem februárban derült ki, hogy miómám van, de nem ezek voltak a tünetek.

Alhasi fájdalmam és iszonyú hányingerem volt. Nem kaptam rá semmit, csak vissza kell járnom kontrollra.


Elég aggasztó, hogy rengetegszer kell wc-re menned, illetve a pecsételő vérzés is. Szerintem januárban kezdj egy alapos kivizsgálással, mert ez nagyon kellemetlen lehet és nehogy következménye legyen, hogy nincs kezelve.

Jobbulást!

dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem a mióma tünetei. Légyszíves oldd meg valahogy hogy minél előbb eljuss hasi ultrahangra + transzvaginális ultrahangra + rákszűrés + nagy labor hormon szintekkel együtt. Hogy te is nyugodt legyél, mert ultrahang és labor nélkül csak a tünetek alapján a kutya nem fogja tudni megmondani neked hogy mi áll emögött, csak tippelni tud bárki. Nehogy esetleg túl későn legyen felfedezve valami…
jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!