Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma miatt voltak valakinek...

Mióma miatt voltak valakinek különös tünetei, mint hátfájás, nyomás a hasban, lábakba sugárzó fájdalom?

Figyelt kérdés
A fenti tüneteim vannak, valószínűleg a 7 cms mioma okozza őket, vagyis nagyon remélem, hogy amiatt van és embolizáció után szépen lassan el fognak tűnni 🙈
dec. 8. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem amikor miómám volt (2-3 centis volt kb), akkor nekem szó szerint mindenem is fájt.

Nálam végül felszívódott mire műtétre mentem volna vele, utána megszűnt minden fájdalmam. Szóval szerintem simán lehet attól. Jobbulást, gyógyulj meg hamar!

dec. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!🥰

Nagyon fura ez a láb fájdalom, azt hittem sokáig hogy a térdeim miatt fáj, de a több hónapnyi kinetoterapia sem segített, csak rosszabbodik a helyzet, gondolom, ahogy a mioma is nő.

érzem a vadlijaimban, térdeimben, a medencémben, a sípcsontom mentén, sokszor a bokámban is és már rá megy az életminőségemre is

dec. 10. 12:24
 3/7 anonim válasza:

Nekem állandóan pisilnom kell járnom miatta, kb. 20-szor egy nap, éjszaka is, borzasztó. Plusz barnás folyásom van mindig. Nekem is fáj kb. 1-2 éve az egyik lábam, térdem,.de azt nem ennek tulajdonítottam, de lehet.


Neked amúgy mit javasolt az orvos? Nekem félrekezelgettek, antibiptikumokkal, egyik fogamzásgátlót is akart írni. 25 éves vagyok, én nem akarom kiműttetni a méhemet.

dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hol helyezkedik el. Nem feltetlenul a merete szamit, hanem hogy merre novekszik es mit nyom.
dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én éppen jó orvost keresek, de vidéken nincs...
dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap estem át az embolizáción. Ez egy barátibb beavatkozás, könnyebb felepulessel jár mint a műtét. Radiológis végzi és lényegében elzarja a miomat tápláló eret.

Nekem a méh hátsó falán helyezkedik el, eléggé lent és nagyocska is, még 7 cm-nél is nagyobb, ahogy kiderult.

Én sem akartam műtétet, ezért választottam ezt a megoldást.

Nekem is folyton kell menni pisilni és sosem érzem azt hogy teljesen sikerült kiuriteni, na meg sokszor volt hasmenésem is, vagy hogy többször lágyabbat ment a hasam.

Nagyon összetett tünetek jelentkeztek nálam, ezért lennék kíváncsi hogy más is járt már e hasonló cipőben ☺️

dec. 12. 19:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy spiralom is, ami progeszteront adagol, tehát fogamzásgátló is egyben. A nőgyógyász is azt remélte hogy ez majd megallitja a növekedésben a miomat, de nem sikerült.
dec. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!