Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilésnél miért nézitek meg...

Pisilésnél miért nézitek meg a WC-papírt?

Figyelt kérdés

Sokszor látok itt ilyen posztokat, hogy "rózsaszín folyás a WC-papíron", "barna folyást vettem észre pisilésnél a WC-papíron".

Engem elgondolkodtat, hogy vajon mi visz rá, hogy nézegessétek a WC-papírt miután megtöröltétek magatokat?

Nálam ez egyszerű, csak megtörlöm magam és azzal a mozdulattal be is ejtem a WC-be. Nem nézegetem.

Innen a kérdés: tényleg fontos ellenőrizni a Wc-papírt pisilésnél? Vagy mi az oka?



dec. 31. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Azért nézik meg, hogy ellenőrizzék minden rendben van-e. Nem biztos, hogy érzik ha valami változás van, de a wc papíron látszódhat. Ez amolyan körültekintés. Nem muszáj, valszeg az esetek nagy részében nem lesz ott semmi különös, de ártani nem árt.
dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azon gondolkodtam el, ezt a kérdést olvasva, hogy mi a f*szt keresek én itt. Egy.


Kettő. Miért olyan fontos neked ez? A facebook és társai megint bekavartak egy embernek. És még sokaknak. Gondolom azt is kiírják az ilyen "okosok", hogy esik az eső, szarnom kell, meg hasonlók. Ha te ezen kibuksz, akkor ugyanolyan vagy, mint ők. Egy értelmetlen entitás.

dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Az hogy mennyire szaros, az azt jelzi hogy mennyit kell még törölni.
dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nézem meg, hogy lássam, megjött-e a havibajom.


3, pisilés után nekem nem szokott szaros lenni a papír. :D

jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azért nézem meg, hogy tudjam, hogy nem jött-e meg a menstruációm.
jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, hogy nem véres -e, mert kismama vagyok és az elején volt hogy vérezgettem, azóta pedig automatikusan nézem a wc papírt.
jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!