Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász ajánlás!?

Nőgyógyász ajánlás!?

Figyelt kérdés
Budapesten melyik nőgyógyászt ajánljátok? Még nem voltam 1x sem nőgyógyásznál, de szeretném ha megnéznék, hogy minden rendben van-e odalent. (Sztk ki van zárva) Illetve milyen árban van egy ilyen sima vizsgálat? A nőgyógyásznak feltétlenül el kell mondanom, hogy leszbikus vagyok? Ha igen akkor melyik orvos, amelyik elfogadja a melegeket?

jan. 6. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ajánlani Budapesten sajnos nem tudok. Ami a másik kérdést illeti, azt viszont mindenképpen érdemes elmondani. Nyilván meg fogja kérdezni, hogy élsz-e nemi életet, és ő nyilván ez alatt majd alapból a rendes hüvelyi szexet érti, ahol fiúk teszik be a péniszüket neked. Szóval a félreértések elkerülése érdekében érdemes tisztázni már előre a helyzetet.
jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell elmondanod neki az irányultságodat. Van női nőgyógyász is, de ritkább, mehetsz hozzá is, talán jobban is tetszene neked, ha ő vizsgálna meg.
jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi extra.



Arra lesz kíváncsi, hogy lehet-e valami betegséged (lehet hát, ha voltak szexuális partnereid, akármilyen nem közül), illetve lehetsz-e terhes (valszeg nem).

jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
1: miért kellene elmondani? Tisztában kell lenni, hogy ő mit ért nemi élet alatt, és annak megfelelően válaszolni. Orientációtól függetlenül.
jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Nála voltam már többször is, nagyon kedves, elmagyaráz bármit szívesen, válaszol a kérdésekre.

KOC-nál van Dr. Hamar Balázs is, nála még a SOTE-n voltam egyszer, ott is kedves volt.

Árakat megtalálod a koc.hu-n, alap vizsgálat 31 ezer Ft, Dr Hamar Balázsnál 24 ezer Ft.

jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani, teljesen felesleges is, csak azért kérdik, hogy szóbajöhet-e std, vagy terhesség. Illetve jó tudni, hogy van-e szűzhártyád, mert akkor úgy nyúl hozzád. Ha std-re gyanakszol, akkor mondhatod, hogy van párod, de konkrétan meg szűz vagy, máshogy is el lehet kapni, nem csak behatolással.
jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Varga Horgosi Ágnes

Lövőház utca

Velem végig nagyon keves volt, minden kérdésemre válaszolt.

Árlistája fent van a honlapján


Nem kell elmondanod hogy leszbikus vagy csak ha kérdéseid vannak ezzel kapcsolatban. De nagyon megértő, szoval nyugodtan

jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül elmondanod a nőgyógyásznak, hogy leszbikus vagy.
jan. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Magán orvos? 40ezertől kezdődik, aztan ha talal valamit akkor egyeb koltsegek is felmerülhetnek.
jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es: 5. válaszban ott van hogy nem 40től kezdődik. És szerintem megéri magánhoz menni, ha megteheti az ember. A többi orvoshoz én is államiba járok, de ezt nem szívesen cserélném vissza.
jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!