Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan veled, hogy annyira...

Volt olyan veled, hogy annyira kellett pisilned, hogy kis cseppek elkezdtek szivárogni?

Figyelt kérdés
Lehetséges egyáltalán, hogy valakinek ennyire kell?

jan. 8. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezért is jó, ha van bent betét.
jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,
jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
jan. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Velem akkor fordul elő, ha nagyon fázok és az utcán vagyok. Olyankor sokszor meg kell állnom, mert erős ingerek törnek rám és néha van, hogy egy kicsi becsorog, de ez ritkább, szerencsére többször csak majdnem becsorog.


Sok éve volt egy időszakom, ami elég nehéz volt. Ahogy hazaértem, futnom kellett a wc-re és ahogy beértem a wcre, el is kezdett szivárogni. Hogy mennyire lettem pisis, az attól függött milyen gyorsan sikerült kiszabadulnom a nadrágból. Néha csak a bugyimat kellett cserélni, néha egy kicsit a nadrágba is beszivárgott. Egyszer meg már jókora adag beszivárgott és még mindig nem sikerült kiszabadulni a nuhából így gondoltam már úgyis át kell öltöznöm, ezért nadrágban ültem rá a wc-re és bepisiltem. Amikor pánikolsz, mert próbálod elállítani a pisilést, de szivárog, akkor a nadrágból is lassabban szabadulsz ki.

jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig kellett tartogatnom, de kibírtam az emeletig. A liftajtó kinyílt és pár lépésig még bírtam, aztán elkezdett magától csorogni. Ettől függetlenül rohantam tovább. Kinyitottam az ajtót, berohantam a mosdóba és a WC eőtt nyúltam a nadrágom gombjához, de rájöttem, hogy már nem is kellett addigra, mert már teljesen összepisiltem magam aközött az idő között hogy a folyosón csorogni kezdett és hogy a WC elé léptem. :D
jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szules utan kb 2-3 honapig
febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!