Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így utólag visszagondolva...

Így utólag visszagondolva volt valami előjele, hogy szülés lesz akiknek éjszaka alvás közben kezdett el szivárogni a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok pl, elalvás előtt extra nagyon mozgott a baba vagy ilyesmi

2020. aug. 11. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasmenés este, ami nekem szinte soha nem szokott lenni, de nem gyanakodtam.
2020. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, tökre áltagos volt a napom. Aztán éjjel fél 1 előtt kicsivel, ahogy az oldalamra fordultam hallottam egy pukkanást, megrepedt a magzatburok. Furcsa érzés volt. Tökre izgultam, még gondoltam magamban hogy jaj ne, csak ne most, nem vagyok felkészülve, meg ilyenek, aztán felállatm, és elkezdett folyni:)
2020. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel és a kicsikkel sem volt semmi ilyesmi. Viszont a második szerintem konkrétan magának repesztett burkot, olyan akrobatamutatványokat lenyomott este, hogy csak néztük a férjemmel, hogy mi történik. 😄 Aludtam egy órát kb, aztán felébredtem, hogy tocsog az ágy...
2020. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én arra ébredtem este, hogy valami furcsa. A takaró a keresztbe tett lábaim között ment el, a vége meg a hasamat támasztotta alá. Ez olyan éjféltájt volt. Amikor kinyitottam a szemem, pont akkor jött be a férjem az ajtón, és mondtam neki, hogy hozzon egy törülközött mert vagy most pisilek be vagy elfolyt a magzatvizem. Gyors kirohant hozott egy törcsit, amit a lábaim közé raktam, felálltam, és mint a Niagara vízesés ömlött belőlem minden. Semmi előjele nem volt, nem volt pukkanás se, semmi. Nekem csak egy ilyen megérzésem volt kb másfél órával előtte, hogy szerintem ma fogok szülni.


(Hozzá teszem, a második gyereknél 3 órán keresztül nem tudtam eldönteni, hogy fájásaim vannak, vagy csak görcsöl a hasam)

2020. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Èjfèl körül rendszeresen kemènyedett a hasam, pedig előtte sosem. Hajnali 4 òrakor elfolyt a magzatvìz :)
2020. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 4-es akkor az elsővel burkot repesztettek? Én is így voltam az elsővel itthon szenvedtem de nem tudtam eldönteni, hogy menni kell e vagy sem , mert elotte egy honappal is volt már sok fájdalmas jóslom. Most reménykedek, hogy elfolyik a magzatvíz, akkor tuti, hogy menni kell nincs bizonytalanság
2020. aug. 12. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első volt az akivel elfolyt az elején a magzatvíz, a másodiknál fájásokkal indult, aztán egyszer csak egy pukkanás volt és elfolyt magától a magzatvíz, majd jöttek a tolófájások. Nekem mind két szülésem beavatkozás mentes volt. Gátmetszés se kellett egyiknél se.


#4-es

2020. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És melyik hétben voltatok?
2020. aug. 20. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!