Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt szeretném meg kérdezni...

Azt szeretném meg kérdezni hogy 15 hetes terhes vagyok és már el kezdet a mellemböl szivárogni valami ami nem tudom hogy elö tej-e de viszont szintelen volt ez természetes? 1-2 csepp volt de csak az egyikböl.

Figyelt kérdés
elsö kis babámat várom és azért nem tudom.
2014. jan. 9. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes, nekem is volt már ilyen korán. :( Vegyél melltartóbetétet, és akkor nem ázik át mindened. Nekem is egy-két cseppel indult, de a terhesség végére már ömlött.
2014. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb. a 25. héttől van, de végig csak 1-2 csepp volt, sosem áztatott át (40 hetes vagyok)

Vegyél melltartóbetétet a biztonság kedvéért de nem biztos hogy kell használnod.

2014. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetes ne aggódj. Nekem 20 héttől volt ilyen, de csak ha megnyomtam akkor jött 1-2 csepp. Megkérdeztem a védőnőt azt mondta semmi bajt nem okoz ha nyomkodja az ember, vagy kicsit vizsgálgatja mi is ez, de jobb azért békén hagyni és nem mindennap direkt nyomkodni. Viszont a szülés nem indul be tőle (és semmi egyéb bajt sem okoz) akkor sem ha napi szinten nyomkodod. De azért lehetőség szerint ne sokat piszkáld.
2014. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!