Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha lehetne kapni színes...

Ha lehetne kapni színes tampont meg betétet, ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam videóban, teszteltek olyan egészségügyi betétet, amin ilyen piros-kék-sárga, stb. sokszínű felhő minták voltak. Eldobható fajta, tehát nem a mosható, azok tudom, hogy színesek.

Innen jutott eszembe a kérdés, ha nem csak ilyen snassz minták lennének rajta, hanem extrémebb színűek lennének a betétet (pl. sok szívecskék, napocskás, stb. tehát olyan mint pl. a szalvéta) esetleg a tamponok, annak örülnétek? Szívesebben vennétek meg, mint a simát, vagy a jelenlegieket? Vagy nem hatna rátok?



jan. 9. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lenne olyan, aki menne a tömeggel az influenszerek hatására. Engem személy szerint nem érdekelne, hogy mi szívja fel. Egy szükséget kielégítő eszköznek a funkciója a lényeg, nem a divat. Vagy mutogatnád?
jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én biztosan nem. A festék nagyon mérgező. Biztos nem nyomnék fel magamba egy kék támpont csak a divat kedvéért.
jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fenének hiányzik még pár adag festék. Aztán, ha baj van észre sem veszi az ember a csilivili szivárványos unikornisos betéten.
jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BrigiB válasza:
100%
Engem sem vonz a színes tampon, főleg tudván azt, hogy a színes anyagok nem tiszták, valamivel megszínesítik őket.
jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen hidegen hagyna, úgysem azt venném meg. Mintás wc papírt meg zsepit sem veszek, mert jóval drágább, de semmi értelme. Tamponz egyébként se használnék mintásat vagy színezettet, nem hiányzik nekem toxikus sokk.
jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vennék. Én biztos nem. De a redy markaju menstruacios bugyiban is mindenfele szin es minta es csipke stb van. Szamomra erteteteln hisz csak a vert szivja fel de megisbaz ilyen csicsasok a legnepszerubbek
jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minek? Úgysem látja senki. Vagyis jó esetben nem kéne látnia senkinek sem. Ráadásul, ha nem fehér, akkor nem is látszik rendesen a vér mennyisége. Lehet, hogy valakit ez nem érdekel, de én szeretem látni, hogy mennyire lett véres.
jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Kizárt, ugyanis akkor nem látnám, mi jön belőlem.


Okkal fehér a betét-tampon, mert ha rendellenesség van, ott látni, de egy pl kék felületen már nem.


Ja, az Alwaysnak van ilyen lilás elb.szása, nem is használom.

jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
én csakis betétet használok. engem nem érdekel hogy szines vagy nem. engem annyi érdekel hogy jól tartson és jó vastag legyen mert elég erős szokott nekem lenni. van hogy duplát kell betegyek.
jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!