Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinens nők hogy oldják...

Inkontinens nők hogy oldják meg a nőgyógyászati vizsgálatokat?

Figyelt kérdés

Szerencsére engem nem érint a probléma, viszont nem tudom elképzelni, ha érintene hogyan lehet nőgyógyászati éves kontrollt (rákszűrést), vagy egyéb, hüvelyi vizsgálatokat megoldani. Innen ered a kérdés.

Ha valakinek inkontinenciája van, tehát gyakran bemegy pár csepp pisi, az hogy tud tisztán megjelenni nőgyógyásznál? Mert ugye ott tisztának kell lenni, viszont mégha otthon meg is mosdik lenn az ember, mi garantálja, hogy nem fog a vizsgálatig szennyeződni odalent, ha kijön pár csepp?

Aki inkontinenciával küzd, hogyan oldja meg a nőgyógyászati vizsgálatokat? Mit lehet tenni, hogy ne "pisisen" jelenjen meg az ember a vizsgálaton?



jan. 9. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor levetközik nedves kendövel megtörli magát
jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért kicsit torz képed van szerintem erről...

Nem feltétlen okoz az általad felvázolt szitu gondokat.

jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Most lelövöm a poént, van olyan, amikor kb nonstop menstruál valaki, tehát nem egy áttetsző pisi, hanem jó kis erős mensi jön nonstop.


De ugye a nőgyógyász az ilyenek ellátására lett kitalálva, tehát van nekik kis lavórjuk, vagy éppen az enyhébb csepegésekhez megfelelő papíralátét, aminek vízhatlan az alja.


Nemtudom miért, de nekem fétisesgyanús a kérdés, egy nő tudja ezeket a dolgokat...

jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

3:

"egy nő tudja ezeket a dolgokat..."


Mert te még nem hallottál olyat, hogy valaki fiatal?

Nincs kitől megkérdezni? Nem tudja hogy oldja meg????


Én sem szívesen mennék oda, úgy h állandóan folyik valami.

Te talán tudsz mindent?!

Én még nem is hallottam "Inkontinens nők"-ről. De én is lelőném neked a poént, hogy te sem tudsz mindent, csak azt hiszed! ...

jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!