Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet két menstruáció...

Mitől lehet két menstruáció között barnázás? Érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
PCOS-em van, több hónap is ki szokott maradni két menstruáció között.December végén barnáztam két napig,majd véreztem egy napig. Azt gondoltam,hogy biztos volt egy spontán vetélés. Egy napig nem volt semmi,majd megjött a menstruációm,és 4 napig tartott. A menstruációm 26 napra jött,ami nagyon furcsa volt,mert nekem késni szokott. Egy hétig nem volt semmi,és most megint barnázok egy napja. 2 hónapja beteg vagyok. Nátha, tüdőgyulladás,most éppen gennyes torokgyulladásom van. Szedtem 10 napig antibiotikumot novemberben a tüdőgyulladásra,most meg 7 napig. Mindkettő elég erős antibiotikum. Az elmúlt két hétben nagyon sok Cataflamot szedtem,mert nyelni is alig bírok. Arra gondoltam,hogy biztos ez a sok gyógyszer kavarta meg a ciklusomat. Szerintetek így van,és várják, amíg meggyógyulok? Vagy érdemes egyből nőgyógyászhoz fordulni?

jan. 10. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyogyszerektol fejre tudok állni úgyhogy szerintem ne csinálj ebből problémát, simán lehet attól. Viszont ha a következő mensiig nem jön helyre akkor menj orvoshoz
jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!