Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam a dokinal mert...

Ma voltam a dokinal mert nagyon felfaztam, holyag gyulladasom van, kaptam ra gyogyszert! Nem lehet addig sexelni mig szedem a gyogyszert mig helyre nem jovok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szexelni lehet de ilyenkor nem kellemes és nem is érdemes piszkálni ott a dolgokat.

azt a pár napot csak kibírjátok! Nekem a 12. héten volt, nagyon megijedtem de semmi baja nem lett manócskámnak.Most 6 hónapos egyébként .:-)

jobbulást és bundabugyit húzni!

2009. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hááát nemtudom, hogy hólyaggyulladással hogy tudnál sexelni. Fáj az. Nekem is volt, de még csak eszembe sem jutott a dolog.

De ha csak gyogyszert szedsz - kúp nincs - és birod a sexet akkor miért ne?

De én tuti nem csinálnám.

2009. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! haaat gondolhassatok hogy nem csinalom en se csak kivancsi voltam,mert nekem vegulis csak akkor faj mikor pisilek, es egeszen lent alul nyilalik tegnap pl vereset is pisiltem ez lehet ugye a holyag gyulladastol?
2009. jan. 3. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem hólyaggyulladással nem volt gondom a szexnél. Nem mondta az orvos, hogy nem lehet, így nem is foglalkoztam vele. Mondjuk annyira nem volt kellemes, szóval nem sűrűn próbálkoztunk amíg meg nem gyógyultam.

Már csak azt nem értem, hogy ennek a kérdésnek mi köze a babákhoz.

2009. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!