Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Középfül és hallójárat gyullad...

Középfül és hallójárat gyulladásom van és nagyon fáj a fülem. Voltam orvosnál kaptam gyógyszert, és ajánlott Algoflex forte fájdalomcsillapítot. Bevehetem most?

Figyelt kérdés
1,5órával ezelőtt bevettem egy nurofent (azóta semmi hatása), de azóta találtam algoflexet is, és emlékszem régebben ez segített. csak nemtudom, hogy be vehetem e nurofenre. szerintetek? :S
2010. ápr. 12. 20:17
 1/3 P.Vik válasza:
nyugodtan beveheted az algoflexet...csak tulzásba ne vidd...jah és ha van infra lámpád akkor nyomasd amikor csak tudod
2010. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a hatóanyaga mindkettőnek, úgyhogy teljesen mindegy, melyiket veszed be.
2010. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B.Ági ***** válasza:
A fájdalomcsillapító a betegség okát nem gyógyítja,csak a fájdalmadat csökkenti.
2014. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!