Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epehólyag-gyulladásom van, és...

Epehólyag-gyulladásom van, és 5 féle gyógyszert kell szednem egyszerre. Nem sok az egy kicsit? Én nagyon soknak érzem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 01:59
 1/2 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt: 24 éves vagyok. El se tudom képzelni, hogy mitől alakult ki.
2009. dec. 5. 02:00
 2/2 anonim ***** válasza:
De az elég sok. De ha az orvos felírta, biztos oka van,hogy szedd. Nem tudom, a műtétet felajánlotta-e, de lehet azzal jobban járnál. 15-20perces rutinműtét, és laparoszkóppal csinálják,nem marad helye sem. És ha hajlamos vagy a gyulladásra, utána többet nem lenne vele problémád. Egyébként sok mindentől kialakulhat sajnos, elég érzékeny szerv..de nem veszélyes, ha az orvos szerint elég gyógyszerrel kezelni,valószínű nem súlyos. Szedd be a gyógyszert,és ha nem javul, vagy rosszul vagy a mellékhatásoktól, ment vissza reklamálni.
2009. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!