Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bowlingozáshoz tampon vagy...

Bowlingozáshoz tampon vagy betét a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Holnap után megyünk osztálytársakkal bowlingozni, és megvan a mensim ma jött meg.

Ti mit használnátok inkább, tampon vagy betét a jobb?

16/L



jan. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig tampont használok. A betétet utáltam, sokszor félrecsúszott vagy kifolyt oldalt a vér és átázott tőle a gatyám. Tamponnal soha nincs ilyen probléma.
jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nálam alap, hogy amikor ilyen fontos rendezvény van, akkor nem menstruálok.
jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En sosem hasznalok tampont csak uszodaban. Nekem kenyelmesebb.

De igazabol hasznald azt amit mindig is szoktal. A bowlingozas nem befolyasol semmit. Ha nagyon feszes gatyat venel fel meg orias betetet ami esetleg atutne akkor inkabb tampon. Mert ugye sokat nezik a feneked bowlingnal

jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Én sohasem próbáltam még sem a tampont, sem a betétet bowlingozáshoz, csak és kizárólag a bowling golyót, mert egészen egyszerűen szerintem mással azt nem lehet.

De ti tudjátok, hogy ti mennyire vagytok elborult elmék... :P

jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindig betétezek akármit csináok akárhova megyek. mindig szigoruan betét. a tampont nem akarom használni mert amugy is mindig görcsöl a pocim.
jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!