Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem alatt a...

Mitől fájhat a mellem alatt a bordám? Vagy csomó?

Figyelt kérdés
A jobb mellem alatti terület mostanában érzékeny volt. Mikor elkezdtem tapogatni, azt hittem csomót érzek, de rájöttem, hogy az valószínűleg a bordám. De ha ott fáj, attól még a mellben lehet valami? Ha nem is érzek egy konkrét kis csomót.

jan. 11. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak megijedtél és semmi komoly. Néha fáj itt-ott, az ember meghúzza magát mikor nem figyel stb. De ha önvizsgálatot csinálsz finoman tapintsd végig a mell és a körülötte lévő szöveteket ,meg a hónaljadnál is. Az nem árt, de érdemes. Mert csomó akár arrébb is lehet, ami húzza, vagy feszíti máshol. De ha aggódsz egy orvosnak mutasd meg. Bár szerintem csak megijedtél.
jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám... Ha a bordádnál fáj, feltehető, ott van valami sérülés,
jan. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A csomó elmozdítható lenne szerintem, de ha az is lenne, akkor sem kell pánikolni. Másik oldallal hasonlítsd össze ott milyen.
jan. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!