Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet gombás fertőzés?

Ez lehet gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
Pár napja darabos fehér folyásom van (de most van ovulációm is), nem fáj, nem csíp semmi. Korábban volt már gombás fertőzésem de az viszketett és fájt is. Nem nagyon szeretnék elmenni nőgyógyászhoz mert sokat nem érek vele mivel nem voltam még kapcsolatban és a legutóbbi vizsgálatom sem sikerült de bennem egy örök félelmet hagyott (végbélen keresztül ultrahang) tanácstalan vagyok hogy mit tehetnék így? Tudtok rá recept nélkül valami krémet, gyógyszert?😢 20/L

jan. 12. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Végbélen keresztüli ultrahangról én még életemben nem hallottam. Itt valami sántít.


Egyébként szerintem ez szimpla ovuláció.

jan. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Akácmézzel kend be jó vastagon. Kiváló gombaölő.
jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sántít ez így történt volna… csak nem sikerült mert fájt. Magánrendelésen voltam és mondta hogy ilyen esetbe ez az opció van még, de végül nem bírtam így hason keresztül lett
jan. 12. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász közölte velem hogy végbélen is tud ultrahangozni nem én találtam ki, lehet hogy nem hallottál még ilyet de van sajnos és elég beteg (szerintem)
jan. 12. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy a nőgyógyász végbelen keresztül vizsgáljon meg. Ekkora kamu sztorit. :D
febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor megadom a telefonszámát hívd fel azt kérdezd meg. Bonyhád Harmóniaház 🙂
febr. 6. 06:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a f@sznak kamuznék ilyet? Mondjuk valóban nem vizsgált meg mivel rettentően fájt így nem sikerült
febr. 6. 06:36
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Negyedik bekezdés 2.része, attól mert ti nem hallottatok ilyenről sajnos van

febr. 6. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!