Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra után mennyiv...

Antibiotikum kúra után mennyivel jelentkezhet gombás fertőzés?

Figyelt kérdés

Eddig MINDEN antibiotikum kezelés után olyan hüvelygombát kaptam hogy csak na, bármit használtam megelőzésre, volt hogy a kúra után 1-2 nappal kezdődtek csak el a tünetek.

Most megint kaptam antibiotikumot viszont más félét, a patikus adott probiotikumot és hüvelyflóra-helyreállító kúpot viszont szólt hogy ennél a gyógyszernél ezek ellenére is készüljek egy jó kis fertőzésre. Elkezdtem szedni a gyógyszereket, az eddigiekhez képest meglepően kevés mellékhatással, az 5-6. napon volt egy kis hasmenés de ennyi, 3 napja vége a kúrának és még semmi, tegnap raktam fel az utolsó kúpot, ha még mindig minden oké lehetséges hogy megúsztam vagy azért még ennyi idő után is kialalkulhat és várjunk még egy kicsit a szex-el hogy biztos ne adjak át páromnak egy kezdődő gombát?



2023. aug. 11. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én várnék még a helyedben egy pár napot. Biztos, ami biztos alapon.
2023. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van most ezekkel az antibiotikumokkal nekem sem jött ki gomba (meg is lepődtem) viszont tele van aftákkal a szám tőle….

Szerintem megúsztad te is most!

2023. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémád van, érdemes az antibiotikum mellé Canestent használni, megelőzésképpen.
nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!