Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta folyással küzdök...

Évek óta folyással küzdök eddig semmilyen gyógyszer nem használt foyásomra. Egy két gombás fertőzést találtak arra néhány gyógyszer jó volt de az alap problémámat nem szüntették meg. Cns kúpot irtak fel ez mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Már a fél gyógyszertárat megvettem volt olyan gyógyszer amit többször irtak fel és mikor mondtam nem használt akkor is felirták. Most új volt a doktornő vele nem találkoztam még. Ő nagyon rendes volt velem. Elfogadta a panaszaimat. Amit fel akart irni ő is mondtam nem használt de így irta fel a Cns kúpot. Viszont jöttek azzal ne egyek finomitott cukrokat. Persze ez a diéta nagyon nehéz. Nem is tudom betartani mert nem csak abból áll. A doktornő nem mondta ezt a diétát csak azt okozhatja ételallergia is a bajomat évek óta. Most szerencsére p2 lett a citologiám is. Egy ideje volt p3s akkor hpv tiplizálásra is elküldtek szerencsére negativ lett. Most csak gombát írtak a citologiámban. Mennyire lehet hatásos a Cns kúp mert már nagyon unom hogy nem múlik a bajom bármit csinálok?

2023. okt. 2. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A folyás teljesen normális, amíg nem büdös vagy színes-túrós állagú.
2023. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A cukrokat azért kell kerülni, mert táplálja a gombás fertőzést. Candida nem merült fel? Diabetes mellitus okozhat még gyakori gombás fertőzéseket, belgyógyásszal kellene konzultálni. Emellett kifejezetten hüvelyflóra barát termékeket kell használni a tisztálkodáshoz, mellőzni a szőrtelenítést vagy csak óvatosan és higiénikusan.
2023. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Candidat is kivizsgáltattam de negativ lett az eredménye igy külön nem mondta az orvos. Cukorbeteg sem vagyok pedig a hajlam bennem van mert örökölhető. Szóval a létező mindent kipróbáltam.
2023. okt. 5. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Most akkor mit nem értek? Nincs candidád, de van gombád?


"Most csak gombát írtak a citologiámban."

2023. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A doki nem mondta candida van csak annyit gomba ez van a citologiámban benne. Mert mikor a nemi beteg gondozóba elmentem ott is rákérdeztem a candidára de annak az eredménye is negativ lett. Mégis ugy probálnak kezelni mintha az lenne nálam. Mert régen amilyen betegségeket találtak nem igen tudták megszüntetni azokat a fajta gombákat egyedül a nemi beteg gondozóban, de az alap bajom a folyás nem múlt azóta sem el. Emelett nagyon szokott fájni a hasam. Néha viszket a kezem de amióta gyárat váltottam nem igen jött az elő így lehet allergiás voltam a műanyagra de csak akkor ha hosszabb ideig csináltam. Most itt nem igen jött az elő csak nêha. De a tüneteim alapján mondta egyszer a gasztroenterológia hogy lehet idiopátiás bêlszindromám is lehet. Mikor ezt kivizsgáltattam nem mutatta ki de a tüneteim alapján ettől függetlenül nem zárta ki de külön kezelést erre nem adtak.
2023. okt. 6. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudok olyan nőgyógyászt, aki endokrinológus is egyben. Budapesten rendel és nagyon drága sajnos. De hátha tudna segíteni.
2023. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem élek Budapesten meg nem sok pénzem van de köszönöm a segítséget
2023. okt. 7. 08:02
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

7


Akkor lehet, hogy jó ötlet lenne elmenned endokrinológushoz, sztk-ba. Hátha lát/talál vmi olyat, amit eddig más orvosok nem vettek észre.

2023. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szedsz fogamzásgátlót? Minden barátnőm aki szed, ezzel küzd. Ha szedsz akkor érdemes elgondolkozni a váltáson.
ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Nem szeretem tudom, hogy az is okozhatja. Inkább az zavar bármit eszem egyből előjön, mintha az ember candidás lenne de az sem. Legutóbbi gyógyszerre azt mondták ez a legerősebb de az sem hatott. Aztán utána olyat irtak fel amit már egy párszor felirtak. Direkt megnéztem a rendelőben mit irtak fel mielőtt kijövők és mondtam ez sem hatott eddig. Erre mondta a mostani doktornő hogy reméljük hogy most hatni fog. Persze megint nekem lett igazam. Úgy érzem magam mint egy kiséeti nyúl aki hiába mondja el a tűneteit semmit sem ér. Meg mi az hogy reméljük most hatni fog. Így, hogy lehet gyógyítani. Ez olyan mint azok a covid oltások. Ha felveszi az ember reméljük nem kapja el vagy ha igen nem hal meg. Ez is milyen már? Ez nem gyógyítás így de már nagyon unom. Így normális párkapcsolatom sem lehet
ápr. 4. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!