Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az éjszakai tisztasági betétet...

Az éjszakai tisztasági betétet reggel mindenképp ki kell cserélni, vagy használható következő nap?

Figyelt kérdés

Ha az éjszakára betett tisztasági betét nem lett nagyon szennyezett, csak komfortból tettem be, akkor a rákövetkező nap esti zuhanyig maradhat rajtam, vagy mindenképp ki kell reggel cserélni?

Ti, ha tesztek be éjjelre tisztaságit, cseréltek reggel, vagy marad estig? (Tehát kb. 24 órán keresztül?)



jan. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én viszonylag gyakran cserélem, mert egyszer volt egy gombás fertőzésem és nem akarom, hogy visszatérjen. Úgyhogy ha használom, este, reggel, napközben kétszer teszek újat.
jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Éjszakára a bugyit sem bírom elviselni magamon, nemhogy még ki is béleljem
jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Használható következő nap, nem feltétlenül kell cserélni. Én simán használom 24 órán át, ha nem szennyezett.
jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
alap higiéné, hogy reggel újat teszel be, mert éjjel bepállik azért.
jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Nálam nem alap, mégse történt még soha probléma.
jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

#5 A hangsúly a még-en van.

Kérdező, nem egészséges bugyiban aludni, mert eleve egész nap azt viselsz, ezért éjszaka jót tenne a bőrödnek (is), ha megfelelően tudna levegőzni.

febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!