Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez probléma? Vagy...

Vmsgy.Evi kérdése:

Szerintetek ez probléma? Vagy mitől lehet??⬇️

Figyelt kérdés

18 vagyok és 3 éve van meg a menstruációm.

Viszont 3 éve össze vissza jön meg.

Volt már hogy 31-32 naposak voltak honapokig a ciklusaim majd ez több lett évek során. Tavaly óta 33 es 37 naposak szoktak lenni a ciklusaim.

Az előző hónapban 36 napos volt.

A menstruációm pedig most pénteken jött meg. Azaz 33napos a mostani ciklusom.

Ja..es ezek mellett még ami zavar nagyon és aggodom miatta, az az, hogy kb 4-5 napig tartott a mensim.

Ez kb 2 eve volt. Tobb mint 1 éve a mensim mostmar atvaltott 3 napra. Es csak 3 napig van meg a 3.nap is mar alig jon belolem valami…

Terhes nem vagyok,nem is voltam,

Voltam Nőgyógyásznál is 3-4 honapja kb.. neki is elmondtam a problemaimat. Ő azt mondta ez normalis meg hogy nem allt be..meg az is hogy 3 napig van csak meg. Szokott lenni pecsetelo verzesem is a 3. Napok utan…arra is azt mondta hogy normalis.

En meg is aggodom. Szerintem egyáltalán nem normális az hogy 2 es fel napig van meg a mestruaciom vagy max 3 napig…es sot..sosem eroteljes a menstruaciom. Enyhének mondanam…nagyon gyenge. Rakszuresen is tulestem. Hala istennek az rendben volt. Es minden mas is rendben volt a vizsgalat alatt. De en ezeket nem tartom normalisnak…

Aggódom ugyanis egy normal menstruacio 5-6 napig tart kb…es foleg az hogy meg mindig nem allt be rendesen a menstruaciom ugy hogy lassan 4 eve lesz h meg van…

Kérlek nyugtassatok meg hogy ez normális vagy keresek fel egy masik nogyogyaszt?



jan. 14. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Feleslegesen generálod a problémát. Az rohadt ritka, hogy valakinek tényleg mindig pl 27-29 napos a ciklusa. Sokkal inkább általános dolog, hogy tágabb az időintervallum. Mint ahogy nálad is van. Teljesen normális, hogy neked 31-38 nap között jön meg. És igen, ez ettől még egy teljesen normális és rendszeres dolog. Nincs vele teendő. A 3 napos vérzés sem gond, nem mindenkinek tart 5-6 napig a menstruációja.

27N

jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 21-22 éves koromra állt be nagyjából rendszeresre, de még most is szoktak lenni eltérések (27 vagyok). Nyugi, ha a doki is azt mondta, hogy nincs gond, akkor ne aggódj, de megkérdezhetsz egy másik dokit is, ha aggódsz.
jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ne gorcsolj ra. Mi lenne, ha nem is szamolnad a ciklusokat?
jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Rendben van. A 25 meg a 35 napos ciklus is normális, ha önmagához képest öt napnál többet nem ingadozik. A tiéd beállt, normál hosszúságú és az utóbbi évben öt napon túl nem ingadozott. Ez normális. Nincs vele gond.
jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek ez már a 30. kérdése nagyjából ugyanebben a témában.
jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 miert pontoztatok le?
jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!