Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felnőtt pelenka, ami teljes...

Felnőtt pelenka, ami teljes adag pisit elbír, és nem folyik mellé?

Figyelt kérdés

Szempontok:


- 1-2 egész adag pisit elnyel kifolyás nélkül (Esetleg tudom "adagolni", de jobb lenne, ha anélkül is működne.)


- Egyszerűen, cipőben és félig letolt nadrággal is felvehető, azaz nem "bugyi" hanem "tapasztós"


- Ruházat alatt fogom hordani, néha emberek között, jó lenne ha nem látszana és nem csörög-zörögne hangosan XD


- Elérhető nagy méretben (csípő 103cm)


- Kényelmes


(Sportoláshoz fogom hordani, inni muszáj lesz, és sikeresebb esetben akár 8 órán keresztül nem lesz lehetőségem máshogy pisilni.)


Kérlek, írjátok meg a pozitív és a negatív tapasztalataitokat is! Köszi :)



jan. 15. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
:-/ Sportolásnál nem leesik mindegyik?? A nagyinknál használtunk ilyet de nem valami stabil a ragasztós füleknél, ok lehet létezik másfajta is, nem tudom. Viszont egésznap rajtad lesz az már büdös fog lenni, a nagyinál is többször kellett cserélni.
jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Miféle sport ez, ahol 8 órán keresztül nincs lehetősége az embernek WC-re menni?!

Egyébként meg nem is biztos, hogy fog kelleni pisilni. Ha olyan keményebb sport, akkor kiizzadod (pont azért kívánja az ember a folyadékot)...


Kicsit hihetetlen kérdés ez is...

jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen nincs. A sportolók nem a gyakorikerdesek.hu-ról tájékozódnak. Mit sportolsz ekkora csípővel?
jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Veszekedők kíméljenek.


Hobbipilóta vagyok. A férfiaknak vannak erre megoldások, nőknek nem nagyon van más választásuk mint a pelenka.


Kérlek, a kérdésre válaszoljatok!

jan. 15. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát most elképzeltem, hogy minden női hobbipilóta ,mivel "nincs más lehetőség" , pelenkában csinálja a repülést... És ha a férfiaknak van "lehetőségük" budira menni, akkor a nőknek miért nincs? Lehet velem van a baj, de nem értem.
jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Cél a világűr!
jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Bármelyik felnőtt pelenka jó lehet neked a méretedben,

az általad kiválasztott márkából a legnagyobb kapacitású.

Zörögni nem fog, szinte már egyik sem műanyag borítású. (Vannak kivételek)

jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Seni Quatro nagyon jó lehet neked. Kényelmes, nem zörög, sokat bír és nem is olyan drága. Sajnos csak neten találod meg, nem tartják a hazai boltok.
ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!