Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hónapja tömegközlekedésben...

T.krisztina87 kérdése:

Pár hónapja tömegközlekedésben sorőr lettem. Nagyon sűrűn vizelési ingerem van. Szerintetek használhatok hosszú távon felnőtt pelenkát fertőzés nélkül? A többi infó lent.

Figyelt kérdés
Átlagosan 40 percenként vizelési ingereim vannak, és ha pár percen belül nem jutok vécére, akkor elkezd becsurogni. Olyan helyen dolgozom, ahol kivitelezhetetlen a megállás ilyen sűrűn. Utánaolvastam pár fórumon, főként pénztárosok használnak pelenkát munkaidőben. Kipróbáltam én is, közel 3 hónapja már pelenkába pisilek vezetés közben, ez lelkileg is megnyugtat, mert tudom, hogy nem érhet így baleset. Lehetnek hosszútávú hátrányai, mi a véleményetek? Köszönöm a válaszokat előre is. Nőgyógyászati problémám nincs, csak hólyag hiperaktivitásom van. 31/N

2019. jan. 3. 09:08
 1/9 A kérdező kommentje:
*SOFŐR lettem. Elnézést, elírtam a kérdésben.
2019. jan. 3. 09:13
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Megint előbujt a pelenkás. Csak tavaly még fiú volt.
2019. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Urológus nem tudna segíteni, megoldani e problémát?
2019. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es te milyen fiúról beszélsz? Ha érdemben nem tudsz hozzászólni, akkor feleslegesen nem kell írogatni. Köszönöm.
2019. jan. 3. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Menj urologushoz

Lehet prosztata nagyobbodas miatt de sok más miatt is

2019. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek nem lehet prosztatamegnagyobbodása (előző válasz), de a hólyaggal kapcsolatos problémán az urológus tud segíteni.
2019. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ezzel probléma. Pelusban vezetel és kész.
2019. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Keveset igyál
2020. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Semilyen hátrányod nem származhat abból ha munkában pelenkát használsz de ha egész nap az van rajtad amig nem érsz haza az sen okoz semilyen problémát. Fő a biztonság és kényelem!
2020. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!