Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakráknak van bármilyen...

Méhnyakráknak van bármilyen tünete amit én is észre vehetnék?

Figyelt kérdés
2 nap múlva megyek vissza a nőgyógyászhoz. Fel hívtak, hogy a teszt mutat valamit és minnél hamarabb el kell kezdeni a kezelést. De hiába kérdeztem őket, ennél többet telefonon nem mondhatnak. Van valakinek tapasztalata?

jan. 15. 21:45
 1/9 anonim válasza:
53%
Egyik ismerősöm még nem tudta hogy méhnyakrákja van, neki folyamatosan megdagadtak a lábai és fájt a dereka.
jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korai stádiumban nincs tünete, ami neked lehet max.
jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor engem ugyanezzel felhívtak pár éve, akkor "csak" HPV-fertőzésről volt szó. De a rendszeres szűrés épp azért fontos, mert a méhnyakráknak nincsenek korai tünetei.
jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit mondtak kérdező, mi volt a baj?
jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Cervicalis dysplasia P3 CIN I

Kedves doktornő azt mondta nézzem meg a jelentését a neten. Semmit nem mondott, adott kezelést 3 hónapra, ha nem segít akkor műtéti úton eltávolítható.

jan. 30. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi a választ, jobbbulást kívánok neked! Még azt megkérdezhetem te milyen idős vagy, és hogy szültél-e már?

Illetve hogy előtte mikor voltál utoljára szűrésen?

jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
44eves vagyok, 2 gyerekem van. 8eve voltam utoljára szűrésen.
jan. 30. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy válaszoltál! Gyógyulj meg! 🙂🙏
jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
jan. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!