Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet oldani a menstruáció...

Meg lehet oldani a menstruációt betét nélkül is, úgy, hogy végig csak tamponnal?

Figyelt kérdés

Van olyan nő, aki sosem használ betétet egyáltalán, se tisztaságit, sem eü.-t, és a menzesznél végig tampont használ?

Megoldható szerintetek? Vagy lehet belőle valami probléma?



jan. 17. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Soha életemben nem használtam betétet, csak tampont. Eleve nem értem, ha tampont használsz, akkor minek a betét?
jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig inkább betétet használtam, tampont nem igazán, és érdekelne, hogy fordítva is megoldható-e, kiváltható-e a betét a tamponnal úgy, hogy végig tampon, és semmi más.
jan. 17. 09:02
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Biztos. En pl nem tudnam, mert nekem mindig ugy jon meg, hogy kb egy fel napig van pecsetelo verzesem, ekkor a tampont fajdalmas es kenyelmetlen hordani, hiszen nem verzek annyira.

Es az utolso 2 napom is ilyen, keves verzessel. Szoval en ilyenkor betetet hasznalok, nekem az esik jol.

jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Éjszakára semmiképp nem tennék tampont.
jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 qborka ***** válasza:
73%

Gyenge vérzés esetén nem tuszoklnám fel és nem ráncigálnám le a tampont. Nekem az kényelmetlen volt, majdnem fájt, korábban.

Tampont csak normális és erős mensi esetén használtam.

jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka mindig tamponozok, mert nincs az a betét, amivel nem ázok át (hétóra után felkelek és cserélem, semmi nincs benne)


Nappalra amikor itthon vagyok betét, mert egyszerűbb, amikor elmegyek, tampon.

jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 qborka ***** válasza:
36%
Az Always zzz bugyi nagyon jó,azzal tuti nem ázol át éjjel.
jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akinek gyengébb a vérzése, lehet, hogy meg van kiegészítő betét nélkül. Ki kell tapasztalnod.
jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mindig teszek egy szárnyas betétet a tampon mellé. Ugyanis munka miatt nem mindig tudok időben cserélni. Ebben az esetben pedig a betét felfogja a szivárgást.
jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

7-es, nem kell a reklám, mióta tamponozok, nem fetrengek a vérben, és nem azzal indul a napom, hogy a seggemről is a vért mosom, mert folyik mindenhová a betétről, míg nem szívja be.


Undorító. Tampon be, reggel kiveszem, és ennyi, ezerszer tisztább megoldás, és normális cserével az égvilágon semmi bajom nincs.


10 éve így használom, minimális odafigyelést igényel csak.

jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!