Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aplikátoros tamponnal feltudom...

Aplikátoros tamponnal feltudom helyezni?

Figyelt kérdés
Probaltam mindenfele pro comfortot és a legkisebbeket de egyszeruen nem tudom felhelyezni mer kozbe hat elegge faj.(szűz vagyok)Ezekkel az aplikatorosokkal egyszerubb lenne? Mert persze ott van a betet de nkm az nagyon megbizhatatlan felrecsuszik és atazik eleg gyakran még hat a verzesem is elég eros és nem tudok folyamatosan rohanni wc re.

2019. júl. 8. 08:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg hát nem tom mennyire egészséges ez de hát nem tom kb 3 eve jött meg most 14 vagyok és már beallt a ciklusom de kb 3-4 honapja havi 2x jön még és a két menzesz kozott kb 15-17 nap van és mind2 vérzés a honapban elég eros anyum azt mondja H valszeg még nem allt be és h ez full normális de hát nem tom már elég régóta van ez és előtte már megvolt az üteme?😅
2019. júl. 8. 09:04
 2/4 anonim ***** válasza:

1) ciklus hossza a menzesz első napjától a következő első napjáig tart, remélem így számolod

2) igen, az applikátoros könnyebb

3) ha fáj, akkor lehet túl száraz vagy, nincs “elég” vér

2019. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

Lehet gyenge a vérzésed vagy egyszerűen nem megfelelő irányba tolod, esetleg a kettő kombinációja.

Aplikátorosnál sokat segít, hogy a műanyag tok csúszósabb mint a száraz vatta.

2019. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy számolom. Akk próbálkozok még egy darabig.
2019. júl. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!