Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOsok! Nektek mennyi idő...

PCOsok! Nektek mennyi idő volt a legtöbb, hogy nektek nem jött meg a menzeszetek?

Figyelt kérdés

Nekem a hónap végén lesz 4 hónapja, hogy nem jött meg… :( ez az első hogy ennyi ideig kimarad. Eddig max 1-3 hónap volt, de volt olyan is amikor minden hónapban megjött. Múlthónapban 5-6 napig volt barna folyásom, de ennyi. Fel vagyok puffadva. Nagyon rossz.

Nektek mennyi volt a legtöbb kimaradás?



jan. 19. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Volt, hogy 9 hónapig nem menstruáltam. Most februártól októberig nem jött meg, utána is csak gyógyszerre a megvonásos.
jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 120 nap volt a legtöbb.

Szerencsére manapság nem megy 60 felé a kezeléseknek hála

jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hú de durva… :( hát nekem nem tudom meddig fog még kimaradni, de már nagyon aggasztó, főleg a puffadás végett! :(
jan. 20. 02:13
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Kitartást és jobbulást! A puffadás annak a jele, hogy a szervezeted nagyon próbál ovulálni, vagy pedig màr túl is van rajta. Ha majd sikerült, akkor kb. 2 hét múlva megjön :)

jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt H több hónapig kimaradt most megint kezdődik és elkezdtem szedni rá kapszulát most sajnos pecsételgettem de legalább már megjött
jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤️
jan. 21. 01:48
 7/11 A kérdező kommentje:
5# megkérdezhetem milyen kapszulát?
jan. 21. 01:48
 8/11 anonim ***** válasza:
nem szedsz rá gyógyszert?
febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szedek rá 1 hónapja, ami 6 nap alatt meg is hozta a menzeszem. Ez egy 3 hónapos kúra lesz, remélem beállítja a ciklusom normálisan.
febr. 27. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál?
febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!