Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alig tudok betét nélkül...

Alig tudok betét nélkül lenni, másnál hogy van ez?

Figyelt kérdés
Megjön, akkor a tamponhoz kell használnom tisztasági betétet. Ahogy elmúlik, utána rögtön jön az ovulációs időszak, ami eltart több mint egy hétig, csak ezután van pár nap, amit tisztasági nélkül tudok tölteni, majd megint el kell kezdenem használni, mert várom, hogy megjöjjön. Nagyon utálom, az a pár nap mikor nem kell betennem, olyan mint a paradicsom. Annyival jobb nélküle.
jan. 19. 14:23
 1/10 qborka ***** válasza:
22%
Másnál ez úgy van,hogy elmegy a nőgyógyászhoz és neki meséli ezt el.
jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
74%
Nekem minden nap kell tisztasági. Járok szűrővizsgálatokra, a leleteim tökéletesek, 12 éves korom óta ez van. Van akinek egyszerűen ilyen.
jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fél évente járok nőgyógyászhoz, egészséges vagyok.
jan. 19. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
De van 5 nap menstruáció, utána 1 hét kb szünet, 5 nap peteérés, az maximum fehér folyás, aztán megint van kb 1 jó hét mire várhatóan megjön. Amikor üres járat van miérz raksz be betétet? Úgysem Niagaraként jön meg, meg előtte is van tünet.
jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy mindig folyik minimális folyás? Dehát a legtöbb nő így működik. Hiszen azzal tisztul a hüvely. Én nem használok tisztasági betétet. Max hőfokon mosom a bugyikat és hiánytalanul eltűnik belőle.
jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 qborka ***** válasza:
100%

Ja, hogy egészséges vagy. Az legalább jó 🙏

Akkor ne használj tisztaságit legalább akkor,amikor csak várod,hogy megjöjjön. Legyen nálad mindig,végszükség esetére,ha megjön.

Az alsóneműt eleve erre találták ki,hogy ne a felsőruházatot kenjünk össze testnedveinkkel.

Tamponból próbálj ki másik márkát vagy méretet,hátha csak ennyin múlik,hogy ne eresszen vagy ritkábban kelljen cserélned.


Egyébként átérzem,mert nekem is probléma a vérzés zavarom,spirálom mellett,hogy szinte mindig vérzek,pecsételek. Tavaly talán összesen max 100 napot nem kellett betét.


Bár igazából már csak akkor zavar,ha bikinit akarok felvenni. Ahhoz most vettem egy mosható fekete textilbetétet.

Medencébe nem megyek,csak beállok a zuhany alá.


Én úgy élem meg,hogy 44 éves vagyok és nem akarom,hogy kivegyék a méhemet. Majd lecseng ez a hormonális káosz és vége lesz. 🙏

jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
75%
Nincs azzal probléma, ha tisztasági betétet kell használni, mások is használják naponta. Igazából az a ritkább, akinek nem kell.
jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
De miért teszel be betétet már azelőtt, hogy megjön, ráadásul napokig? Úgy jön meg, hogy egyszer csak elkezd durván folyni?
jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

#8

Tisztasági betétről ír a kérdező. Nem menstruációs eü. betétről. Tisztaságit meg sokan hordanak a menzesz előtti napokban elővigyázatosságból. Ha valakinek nem pontosan ugyanannyi napra jön meg minden alkalommal, és mondjuk olyan a munkahelye, hogy nem tud bármelyik percben kiszaladni a mosdóba, akkor az bőven elegendő indok, hogy használja amikor már "várja" és esélyes lehet.

jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan enyhén sárgás folyásom van. Már a föld összes tesztjén végigmentem a dokimmal...elvileg egészséges vagyok. Valaki csak szimplán ilyen...
jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!