Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a folyásom...

Normális, hogy a folyásom miatt nem tudok meglenni tisztasági betét nélkül? 24/N

Figyelt kérdés
Kb 14 éves korom óta rendszeresen használok tisztasági betétet, ami azt jelenti, hogy mindig van a bugyimban. Még sose volt olyan, hogy akàr csak egy órácskára vagy pár percre ne használjak. Folyamatosan van folyásom. A nap 24 órájában, ezért se tudok meglenni nélküle. Éjszaka is van a bugyimban. Van, mikor egy nap többször is kell cserélnem, de van mikor reggel beteszek újat, és egész estig kitart. Aztán tussolok, és megint teszek be. Sajnos előfordul, hogy néha megijedek, hogy megjött a menszeszem, mert olyan sok jön hirtelen, mint mikor menstruálok. Voltam 14 évesen nőgyógyásznál, de nem talált semmit. Voltam nemrég is, de minden rendben volt. Egyébként szűz vagyok, és félek, hogy ha lesz párom, mindig azt fogja látni, hogy betét van a bugyimban...

dec. 25. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kislány korom óta folyamatosan volt folyásom, vagy fehéres vagy átlátszó. Engem is zavart de mivel szűz voltam és nem volt büdi nem mentünk dokihoz, természetes dolog.

Aztán miután elvesztettem a szüzességem egyre kevesebbszer volt ez a folyás, persze néha még mindig van de nem olyan gyakran meg olyan mennyiségben mint régen.

Így tisztulnak oda bent a dolgok, ha a doki mindent rendben talált és nincs rossz szaga akkor ne aggódj.

Ha rossz szaga van akkor lehet gyulladás jele vagy valami fertőzés, ugye a fertőzés az kortól független is jöhet ha szűz az ember ha nem.


Amúgy ha párod lesz emiatt ne aggódj😊 ha rákérdez nyugottan közöld vele, hogy sok nő használja higéniai okokból, ezzel semmi baj, ha meg leszól érte vagy cikinek érzi akkor keress másikat mert ez egy olyan alap természetes dolog, minden férfinek meg kell értenie. Szóval a folyás az természetes, normális, minden nőnek van, nagyon sok nő használ tisztasági betétet.

dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
erre en is nagyon kivancsi vagyok, 16 vagyok es nekem is 13-14 eves korom ota folyamatosan van :/
dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez teljesen természetes. Kicsit több a hüvely váladék.
dec. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Magyarán annyi a problémád, hogy naponta kell tisztasági betétet használnod?


Mert azzal nincs probléma, a nők 90 %-a naponta használja. Igazából az a ritka, amikor valakinek olyan kevés folyás van, hogy nem igényli.

dec. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevés a folyásom, hálisten - MÁR -, de pl kamaszként több volt, hígabb. Semmi probléma, "csak" kellemetlen :(
dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van néha, mikor látja, és? Aki ezen fenn akad, az jobb, is ha megy, mert gyerekes hülye.
dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nőnek lenni jó a legjobb a vilagon
dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Mindig folyik valami a vagina lyukukból.
dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
24%
A párom lesz nem azr jelenti hogy szex. A szex házasságköté után csak! Ez a rend. Nem pedig a bünös szex.
dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát ez nem egy normális álltalános dolog.. van hogy nekem is több a folyásom és rakok be tisztaságit de ez csak pár napig áll fent..25N
dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!