Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem jön meg ?

Miert nem jön meg ?

Figyelt kérdés
7 évig szedtem fogamzásgátlót 6 hónapja tettem le. 5 hónapig rendesen meg is jött viszont most késik egy hete. 2 hónapja volt védekezéssel kisebb szexuális kontaktom de azóta meg volt a vérzésem. A ki írt második menzesz nélküli napon csináltam Gabriella tesztet reggel ami negatív. Lehet hogy 5 honap után szórakoznak a hormonok ? Elnézést ha butasagot kérdezek kicsit aggódom . Intim kehelyt használtam a napokban abban bízva megjön de minden ellenőrzéssel csak sárgás barna váladékot találtam meg duzzadt picit a mellem de semmi. Mi lehet az oka ? Dokihoz egy hét múlva tudok menni nyilván be jelentkeztem.

jan. 20. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Emiatt tök felesleges orvoshoz menni. Nem gépek vagyunk. Nekem pl többnyire 25-27 napos a ciklusom. Egész 2023-ban eközött jött meg. Erre decemberben megjött a 21. napra. Most meg még mindig nem jött meg. Pedig már azóta eltelt 30 nap. Bár már érzem a jeleket. Gyanús hogy ma fog kezdődni. Ezzel csak azt akarom mondani hogy emiatt nem kell rögtön pánikba esni. A női test és a hormonháztartás nagyon összetett dolog. Ne várd hogy minden mindig ugyanolyan legyen. 🤗

27N

jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm a megnyugtatást! Igazad van csak ilyen sok gyogyszeres év után ... picit rosszul érint a késés mert volt fiatalon nem kívánt terhességem . Azóta most szedtem annyira ossze magam hogy le tegyem és ne féljek de még úgy látszik mindig fenn áll az aggodalom . Köszi tenyleg :)
jan. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!