Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzéshez kell...

Pecsételő vérzéshez kell tisztasági, vagy eü. betétet használni, vagy elbírja a bugyi?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja pecsételek. Volt valakinek hasonló? Mit használt hozzá, ha használt? Tisztasági betétet, vagy rendes betétet?

jan. 21. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betét. Miérd véreznéd össze a bugyit???
jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki. Igényes nő nem visel pecsétes fehérneműt. Nemcsak azért, mert bomlik, büdös , fertőző.

Hogy lehet ez kérdés?!

jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy merül fel, hogy már elegem van a folyamatos betét használatból
jan. 21. 07:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért pecsételsz egy hónapja? 😳

Nekem biztos a pecsételésből lenne elegem, nem a betéthasználatból (bár én szinte mindig használok tisztasági betétet, nekem anélkül nem kényelmes).

jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
foggátló miatt
jan. 21. 08:06
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Na többek között ezért sem ajánlom senkinek a fogamzásgátló tabletta szedését... Borzalom amiket okozni tud.
jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hát kinek mihez van ingerenciája.. én elképzelni se tudnék egy olyan napot sem mikor tudom hogy véres a bugyim de én meg pl otthon tv-zek vagy dolgozom vagy teljesen mindegy mit csinálok. Nem komfortos egyáltalán.illetve nagyon nehezen vagy épp ki sem jön az alsó neműből a vér. Ilyenkor tisztasági betét a legjobb választás.
jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:
100%

Lehet,másik fogamzásgátló kéne.

Ha pecsételek,akkor tisztasági. Higiénikusabb és gazdaságosabb,mint minden nap egy bugyit leamortizálni.

jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!