Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet probléma, ha nem tartom...

Lehet probléma, ha nem tartom a betétet a táskában külön neszeszerben?

Figyelt kérdés

Youtube-os influenszerek táskamutogatós videóiban láttam, hogy szinte mindenki a táskán belül még egy külön kis cipzáros tartóban tartja a tampont, betétet.

Én eddig csak simán behajintottam a táskaba. Eddig nem volt gondom, de megkerdezem azért, lehet belőle baj, ha csak bedobom a táska aljára? Ugyis csomagolva van. Mi az oka, hogy külön neszeszerben van sokaknak?



jan. 21. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Videókban eleve gondolom ez az “aesthetic girl” téma megy, ahol persze hogy a legkisebb kis tollnak is van külön tartója mert az úgy szép.

Ha olyat használsz ami szépen be van csomagolva és zárva, akkor ha nem is a táska alján, akkor egy kisebb belső zsebben vagy ha nagyon morzsás lenne a táskád belseje akkor max belerakod egy kis zacskóba és nem lesz baj.

Az ilyen videók eleve a mutogatásra mennek, aztán lehet ők se úgy használják

jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kitana. ***** válasza:
53%
Ha csomagolva van, akkor nem, én először azt hittem, kiveszel 3-4 darabot pl tisztaságiból, ami nincs külön csomagolva és úgy hajítod be, az nyilván lehetne problémás :D De nem, semmi baj nincs azzal, ha a csomagolt betétet nem pakolod még plusz tárolóba.
jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem már évekkel a TikTok előttis így csinálta... egész egyszerűen azért, mert ha valahol van, szeretne betétet cserélni, ne kelljen az egész táskát magával vinni, hanem diszkréten csak ezt kiveszi, és bemegy a mosdóba.


De nem értem, ennek miért kellene valamilyen megfelelési kényszert generálnia. Ha neked olyana táskád, hogy a franciakulcsot vagy papírzacskóban a töpörtyűt benne hordod, akkor úgyis kiderül, hogy az nem igazán jó a betétnek sem. Ha eddig nem volt belőle gondod, akkor nem értem, miért foglalkoztat ez.

jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Az én táskámban mindig van morzsa, por, szösz, és a betét csomagolásán van egy rés, mert csak az élei vannak leragasztva. Ha sokáig hordom csupaszon a táskában a csomagolt betétet, akkor egy idő után az említett morzsa, por és szösz betalál azon a résen és összekoszolja. Másrészt menstruáció alatt nagy a fertőzésveszély, betétcsere előtt is ajánlott kezet mosni. De ha a betét külseje piszkos, akkor onnan is megfertőzheted magad. Tamponnál végképp fontos, hogy a borítás külseje is többé-kevésbé tiszta maradjon. Úgyhogy én ezeket be szoktam tenni egy külön zacskóba. A wc-be egy darabot viszek csak be, a zsebemben.
jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem alap egy plusz kis neszeszer, mert a táskámban sok más is van, és jártam már úgy, hogy pl kiborult véletlen a keksz, meg ilyenek, plusz, ha mosdóba megyek elég csak a neszeszert vinnem, nem az egész hóvelevancot.
jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!