Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova forduljak már? Vagy mit...

Hova forduljak már? Vagy mit tegyek? Az elmúlt 2 évben folyamatos nőgyógyászati problémáim vannak.Állandó gyulladás,ég, viszket,csíp,görcsöl a hasam.Ez havi 2x is akár.2 év alatt 5 orvosnál voltam, 4 magánorvos 1 sztk.De nem tudnak segíteni.

Figyelt kérdés
Citológiám mindvégig P2, 8 hónapja volt utoljára kenet vétel.Egyszer sem tenyészett ki se gomba,se baktérium. Január 3.-án voltam utoljára orvosnál.Azt mondta méhgyulladás. Kenetet ő nem vett. Adott sumamed s gyógyszert.Előtte már mindent is kaptam 2 év alatt, kliont, betadint,nistatinos kikeverős kúpot,szájon át szedhető gombaellenes gyógyszert,(ezt a férjem is szedte többször)lactofeelt, ginophilust,vitagin c-t, antibiotikumot. Ezen kívűl tavaly novemberben kellett időpontot kérni urológiára is, ami február 5.-én lesz esedékes.Folyamatos felfázásos panaszaim is vannak.Néha pisilni is alig tudok.Arra háziorvos kezelt általában nolicinnel vagy ciprinollal.Amig gyógyszert szedtem addig jó volt,utánna ugyan az kezdődött előről.Már nem tudom hova tovább, teljes az elkeseredés.Candida diétát tartok jelenleg is.Mégis ismét gombaszerű tünetek vannak, mellette hólyagfájdalom,csípő pisilés. Bárkinek bármi ötlete? Ki lehet ebből keveredni? Január 29.-én megyek uh-ra. Utánna kell az orvossal egyeztetni. 17 éve monogám kapcsolatban élek.
jan. 15. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami hormonális? Tipp csak.
jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Novemberben és decemberben is voltam nagy laborban. Novemberben crp 12 volt, decemberben már 30. Novemberben vizeletben baktérium és fehérvérsejtek, decemberben pedig laphámsejt és vér volt a vizeletben. További eltérések nem voltak láthatóak. Pajzsmirigy és szinte minden érték, máj funkciók, minden rendben volt. Hormonvizsgálaton még nem voltam és egy orvos se tanácst még ilyet...
jan. 15. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jobb tanácsot illetve hatékonyabb gyógyszert nem kapsz a napokban, akkor próbáld meg ezt: [link]

Vény nélkül kapható, és a feleségemnek szokott segíteni.

jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!