Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenhol szőrös vagyok! Arc,...

Mindenhol szőrös vagyok! Arc, nyak, hát has! Mit tehetnék? Orvoshoz nem akarok meni. Gyógyszert tudtok ajánlani, vagy valami mást? Engem nagyon zavar, de barátom még nem szólt hogy zavarja.22 éves lány

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 00:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki szőrös mindenhol, kivéve tenyér, talp, és az arc bizonyos területei (száj, szemhéj) van akinél erősebb van akinél kevésbé.

De biztos nem vagy egy jeti, ha barátod is van...


Ajánlatom: járj kozmetikushoz, ő szakképzett biztos tud ajánlani valami biztos megoldást.

Ilyesmire véby nélkül kapható "gyógyszer" tudtommal nincs, esetleg hormonkészítmények, de szakorvos tanácsa nélkül nem kezdenék vele.

2009. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%
Szia.Ismerem a problémát és aki nem érzi a saját bőrén,attól ne várj megértést,úgy mint az előttem szólótól.Sok helyen voltam ezzel a gonddal,de segíteni senki nem tudott.Már a végleges szörtelenítést is elkezdtem volna,amikor közölték,hogy ezek nem elég feketék és nem elég erősek ahhoz,hogy biztosan hatékony legyen a kezelés.Jó mi?Ahhoz nem elég durvák,hogy eltüntessék,de ahhoz igen,hogy megkeserítsék az életem.Ezért úgy döntöttem,hogy nem dobok ki az ablakon egy csomó pénzt,úgy,hogy már az elején a kifogásokkal jönnek.Én gyantázom a hasam,a derekam,a kezem.Hála Istennek mindíg megértő,vagy szerető pasit találtam ilyen téren,aki ha kellett még segített is.Azt tudom tanácsolni,hogy a pasiddal pedig beszélj erről a problámáról.Hidd el készséges lesz és biztos segíteni fog,mert neki is és neked is esztétikusabb ha azok a csúnyaságok nincsenek ott.Sőt!Hidd el nekem,csupaszon még az önbizalmad is jobb lesz.Sok sikert.
2009. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szőrös vagyok és csak 3 évvel vagyok fiatalabb nálad. És lány...

Ráadásul a hasamon fekete szőr van! A többi részen valamivel világosabb, de látnád a kezem és a lábam...

Most kezd az arcom is olyan lenni :-O


De engem már nem zavar. Eleve nem vagyok az a szupernőies nő, tehát annyira nem feltűnő rajtam. És mivel nem zavar másoknak sem annyira szembeötlő. Ahol muszáj epilálom, vagy egyéb, de ennyi. Pasikat nem érdekli, észre sem vesznek ilyen dolgokat kb. Ha meg mégis azért nem hagy el. Legalábbis én eléggé különbözök az átlagtól, szóval tudják, hogy nem találnak ilyet minden sarkon :)) de annyira nem vészes, hiába hogy viszonylag feltűnő. Sok pasinak külön bejön... mondjuk a hasamról természetesen leszedem, de a kezemről meg a derekamról nem tudom... hát ez van. Van akihez ez valamennyire illik is.


Egyébként én kérdeztem, hogy mit lehet tenni. Mivel ez nem hirtelen jött, hanem régóta fennáll én ilyen vagyok. Tehát gyógyszeres kezelés se biztos, hogy hatna mert ez annyira belülről jön. Fogamzásgátlót tudnék szedni, de olyat amitől hatalmas melleim lennének és széles csípőm. Én viszont nagyon nem akarom ezt, mert hozzám nem ez illik. És ez se biztos, hogy segítene.


Szóval megbarátkozol vele, más nem marad. De szerintem biztos nem durva, ha van barátod :)) egyébként pedig egy rendes pasi nem ezt fogja nézni. Örülj neki, mert aki ettől elrohan az meg sem érdemel. És az olyannal nem érdemes foglalkozni az egy hülye p*cs :))) Ha valaki tényleg szeret, akkor nagyrészt a személyiséged vonzza. És bárhogyan szépnek lát, és ilyesmi fel sem tűnk neki. Úgy leszel szexi neki, minden egyes "hibáddal" együtt.

2009. jan. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De az epillálás fáj,hogy csináljam hogy ne fájjon?
2009. jan. 4. 12:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem gyantával is megpróbálhatod. Saját tapasztalat szerint az kellemesebb, mint az epilátor. Persze nem azok az előkészített hideggyanta csíkok amiket árulnak, sztem az szart se ér :D De lehet csak én vtam a béna.:D Én nekem irtó szőrös a hasam meg a kezem lány létemre, ezért is fogtam bele a gyantába, mert nekem az epi nem vált be. Megvettem kb 6ezerért a gyantázófelszerelést, és azóta minden okés. Lábon is irtó jó meg úgy mindenhol. Sőt, azóta ki is ritkult pöppet a szőrzet. Ha a barátod is úgy gondolja, segíthet neked a gyantázásban :D És akk elnevetgélitek és akk észre sem veszed, hogy picit fáj, és ő is látja, ahogy megszépülsz :)

Sok sikert :)

2009. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudjatok, de szerintem kevés olyan pasi van aki ezt tényleg nem tartja gondnak. Mármint úgy értem, ha megkéred hogy segítsen. Mert azért elég undorító dolog a szőrtelenítés néha, nem biztos hogy jó ha látja, hogy zajlik ez az egész. Persze vannak rendes pasik, akiket ez nem érdekel úgy szeretik a másikat, ahogy van. De hosszútávon akkor is... ha titeket megkérne a párotok, hogy segítsetek neki szőrteleníteni, az milyen lenne?


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy azért nem árt óvatosnak lenni. Szerintem ha van olyan barátnőd akkor nem ciki őt sem megkérni és együtt gyantázhattok pl :))


Bocsánat, ha érzéketlennek tűntem, amiatt amit fent írtam, én is szőrös vagyok, szóval tudom milyen.

2009. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Sziasztok. Én is hasonló problémával küzdök. Sajnos segíteni nem tudok benne:( 17 éves vagyok, a kozmetikusom szerint idővel elmúlik..de egyenlőre egyáltalán nem ritkult sőt.. a szőr alapvetően szőke de azért eléggé látszik, a köldököm alatt és körül fekete..nagyon zavar. a gyanta biztos jó rá vagy az epilálás? nem lesz sűrűbb vagy akármi? azt tudom h a lábon stb beválik de ilyen gyenge szőröknél sem lesz durvább mikro visszanő? Köszi a segítséget.:)
2009. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én a gyantát próbálom ki,szertintem nem fog erősödni,hanem inkább gyengül,ritkul.
2009. márc. 24. 18:11
 9/16 anonim válasza:
58%
01-05 00:19-es válaszoló : én leborotválnám a barátom arcát is meg hónalját is (ha lenne) :) szóval ha szeretek valakit, nem lenne gusztustalan a szőre sem, meg a szőrtelenítése sem. viszont én sem kérném meg, h ő gyantázzon engem. :D eddig is mindig takargatni próbáltam. néha úgy irigykedek azokra, akiknek szép sima bőrük van, és alig van szőrük. :(
2009. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló problémákkal küzdök!Most készülök orvoshoz menni vele...Engem nagyon zavar a szőr!Szerencsére hosszú hajam van és ezért az arcomon pontosabban nyakamon nem látszik,amúgy epilátorral próbálkozom!

2009. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!