Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kellene? Milyen...

Aggódnom kellene? Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

Kb. egy héttel ezelőtt (az ovuláció környékén) elkezdtek kissé fájni, feszülni a melleim (mindkettő). Azóta piros pöttyök, illetve pattanáshoz hasonlító valamikor jelentek meg a jobb mellemen. Korábban egyszer már volt egyetlen egy ilyen kis valami, ez egyébként azóta sem múlt el, de alapvetően nem fájnak ezek. Illetve vannak kis elszíneződések (vagy nem is tudom mi erre a megfelelő szó, de rakok fel képet). Kellene aggódnom? Kb. egy hét múlva kellene megjönnie a menstruációmnak. Ha kell, milyen orvost keressek fel? Nőgyógyász vagy bőrgyógyász?

21 éves vagyok.

[link]

[link]

[link]

[link]



jan. 21. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok benne biztos, hogy ezek az optimális képek... Amennyire kivehető a dolog, inkább ez bőrgyógyász lehet.
jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász. Max ha úgy ítéli meg, úgyis átküld nőgyógyászhoz. Mondjuk, ha nyugodtabb vagy tőle, párhuzamosan oda is bejelentkezhetsz.
jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 21. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet akár valami ruha irritálta pl, mármint az anyaga.
jan. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zol56 ***** válasza:
100%
Ruha, új mosószer, öblítő. Ha nem múlik mindenképp bőrgyógyász.
jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!