Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció körüli vérzés terhess...

Ovuláció körüli vérzés terhességet jelez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ovulációm körül véres anyag távozott belőlem, ez lehet terhesség jele? Volt szexuális kapcsolatom, de nagyon vigyáztunk mindig, az óvaszer is mindig rendben volt. Most 2 napja késik és aggódok.

jan. 22. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem. És ha végig rajta volt az óvszer, úgy nagyon nehéz teherbe esni. De vegyél egy tesztet, csináld meg holnap reggel és megnyugszol majd.
jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Végig rajta volt, végén is mindig felfújja, majd beköti, hogy lássuk lyukas-e. Nem volt semmi gond. Nagyon ideges vagyok ez miatt, reggelizni sem tudtam.
jan. 22. 12:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Voltak görcseim amik rövid ideig tartottak, ez miatt azt hittem jönni fog, de nem jött.
jan. 22. 12:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert stresszelsz. Ha még fel is fújta, tehát biztosan nem volt lyukas, akkor esélytelen, hogy teherbe estél.
jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovukor mindig van vérzés, a beágyazódásos vérzés nem ovukor van, hanem utána 6-7nappal.
jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve értelmetlen a kérdés. Ovuláció során történik a megtermékenyítés és utána 2-3 héttel marad el a következő menstruáció. Magyarul ovuláció idején még soha nincs terhesség.
jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ovulációs vérzés normális, ne aggódj. Akár két napig is pecsételhetsz.

A gumi jól használva megbízható, nekem 13 éve bevált, pedig nem tartom csap alá, stb. :)

Egyébként ahogyan már írták, a beágyazódási vérzés az ovu után 5-12 nappl van (ált. 1 hét), de ritkán fordul elő

jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet rosszul használni?
jan. 24. 09:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hibázni szerintem csak, ha levegő marad a tetejében felhúzás után és emiatt kiszakad, vagy ha spermium kerül rá felhúzás előtt.
jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
jan. 24. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!