Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mitől van?

Szerintetek ez mitől van?

Figyelt kérdés

KÉNYES TÉMA: Nőktől kérdezem elsősorban!!


Szóval a lényeg idén májusban ( 2024.05.03.) lesz, hogy 3 éve szedem a fogamzásgátlómat ( jangee 0,02 mg). Minden este 21:00kor vettem be normálisan, nem volt se hasmenésem, se hányás, tehát a felszívódással sem lehetett probléma.

Tegnap 2024.01.21. én vettem be az utolsó tablettát, de reggel valami barnás dolog kijött, eddig sose volt ilyen. Aztán ma reggel 2024.01.22 reggel nem volt semmi, aztán haza értem az edzőteremből és wc után ilyen barnás rózsaszínes dolog volt, úgy hogy nekem csütörtökön jön meg mindig.

Szerintetek ez mitől lehet?

20L



jan. 22. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezd megjönni. Egy idő változik, nem mindig ugyanazon a napon jön meg. Nekem egy idő után mindig pár nappal később jött meg, mint amikor elkezdtem szedni.

Ezek a mai gyógyszerek már sokkal kevesebb hormont tartalmaznak, így lehet, hogy ahogy abbahagyod, rögtön kezd megjönni.

A legbiztosabb, ha felhívod az orvosodat és tőle megkérdezed, hogy ez gond-e és van-e bármilyen teendő. Pl. szoktak ilyenkor másik gyógyszer adni vagy lehet, hogy dupla adagot kell szedni.

jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 eve szedek gyógyszert es nekem eddig mindig szombaton jott meg.

Mostánában volt hogy csutortokon mar barnáztam

Péntek este jott meg vasarnap reggel.

Nagyon sok tényező befolyasolja

jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , megnyugodtam ☺️
jan. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!