Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba közvélemény...

Hüvelygomba közvélemény kutatás!! Szerintetek mennyire van alapja annak, hogy a cukor tàplálja a gombát ??? Bővebben lent!!

Figyelt kérdés
Körülbelül május óta küzdöm vele, orvostól orvosig mentem. Októberben el mentem Dr Ujházy András doktor úrhoz aki egy hosszadalmas kezelést írt fel februárig. Nystatin kikeverős kúpot. Ami úgy is nézet ki Teljesen karácsonyig, hogy tök jól rendbe rakott. Kerültem a cukrot addig teljesen, de hát ugye karácsony finomnál finomabb sütemények meg ette nem nagyon sokat de nem is annyira keveset. Na és utána a tüneteim újra vissza tértek, minden ugyan úgy csináltam mint az előtt kivéve, hogy cukrosat ettem. Valahol azt írják nincs köze hozzá valahol azt, hogy igen. Aki benne van ebben vagy bene volt le írná a tapasztalát . Nagyon szépen köszönöm:)

2023. jan. 3. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Van alapja
Nincs alapja
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Hol írják, hogy nincs köze hozzá? Az interneten? Ott azt is írják, hogy a Föld lapos, "bizonyítékokat" is mutatnak róla. :D

A cukor a legtiltottabb dolog gomba esetén. Én még nem hallottam senkitől az ellenkezőjét.

És saját tapasztalatból is tudom, hogy a cukortól azonnal visszajön. Nyírfacukrot szabad enni, meg most már édesítőszereket is elég sokfélét lehet kapni, legközelebb, ha sütit ennél, akkor ilyesmivel édesítsd.

2023. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, ez nem állapot... a kedves párod is kezeltesse ki magát. Hosszab kúrát vegyetek és addig semmi szex. Felírhatnak bármit, tarthatsz cukordiétát bármeddig, ha nem kezelitek ki magatokat közösen, addig nem fogsz kigyógyulni belőle.
2023. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Hát, biztos van, ha az orvosok azt mondják, de nálam személy szerint semmi köze nem volt hozzá.


Volt egy 2 éves időszak, mikor havi szinten visszatért, függetlenül a partnertől és a védekezés módjától. A kúpok nem hatottak hosszútávon, csak a szájon át bevehető tabletta (Fluconazole). Na az úgy helyretett, hogy azóta egyszer sem volt gombám immár 3-4 éve. Cukordiétát nem tartottam, szerintem semmi köze nem volt hozzá.

2023. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Candida diéta alapja hogy mellőzöd a cukrot.
2023. jan. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én évek óta egyéb okok miatt követem...ugyanúgy szenvedek tőle.
2023. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!