Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy nem a méret a lényeg hanem az hogy tudod használni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
mit kell azon használni tudni ki-be huzigálod és kész nem??(nem tapasztalatból mondom szűz vagyok)Vagy csak azért mondják hogy nyugtassák a kisebb mérettel rendelkező fiúkat/férfiakat. ha valamit ezen ÉN félreértenék légyszives magyarázzátok el. 15/f
2011. aug. 20. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

csatlakozom most tényleg mit kell rajta használni ritmusra ki meg be vagy mi?


bocsi h offoltam de erre én is kíváncsi vagyok.

2011. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kis farku pasik talaltak ki.
2011. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 walk w1th mee ***** válasza:
Kérdezd anyád:D
2011. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szamit a meret is! de nem ugy ahogy ti gondoljatok. Akinek nagy a szerszama az a lanynak fajdalmat okozhat, illetve kellemetlenne teszi a szexet. A szexbe nem a meret a lenyeg, hanem az, h, hogyan keszited elo a lanyt, hogyan tudod ot az aktus idejere a legjobb formajaba hozni... Elojatek ilyen szempontbol nagyon fontos, h kivanjon, mar szinte fogaszkodjon, h tedd be... Ahogy bansz a szerszammal, arra ertik, h hiaba teszed be a farkad, ha 2 perc alatt magomlesed lesz. Akkor a lany orgazmus nelkul maradhat, mert keves az aki ket perc alatt elmegy. Annak is nagy pszichologiai hatasa van, h mindketten elmenjetek a szexpartnereknek "feler egy fel orgazmussal" amikor a partneruk, megy el. Ez jo az egonak, mert akkor tudja, h jo volt, mivel a partnere csucsra tudta juttatni. Szoval a lenyeg, ha a csaj es koztetek kemia van es ugyesen jatszodtok az elott, akkor akar a szerszam hegyevel is boldogga tudod tenni
2011. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 20 cm-es farkú barátom, nem tudta "használni". Oké, ki be kell húzogatni, de nem csak abból áll, hogy beteszem, aztán kész. Azért mondom, hogy nem tudta használni, mert kevés volt az előjáték, csak a csók, egy két simi, aztán kész, alig nedvesedtem be. Szóltam neki, hogy ez így nem okés, meg minden, erre azt mondta, hogy, nem bírja kivárni az előjátékot, így egyből a közepébe csapott mindig. Számtalanszor szóltam neki, meg rá is próbáltam vezetni, egy ideig jó volt, de utánna megint elkezdte. én meg szűz is voltam, szűk is voltam, aztán szenvedtünk(én jobban, mert ő abban szenvedett, hogy nem tudja betenni nekem) rendesen, nem csak az elsőnél, hanem a többinél is. Mielőtt még félreértené valaki, nem ez miatt lett vége a kapcsinak, hanem sok minden más miatt is.
2011. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szentül megfogadom , hogy a leendő barátnőmet kellőképpne és ha lehet még jobban felizgatom!
2011. aug. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!