Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell aggódnom méhen kívüli...

Kell aggódnom méhen kívüli terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Tegnapi orvosi vizsgálat során az orvos nem látott méhen belüli terhességet, meg is kérdezte, hogy biztos pozitívakat teszteltem? Viszont azt mondta, hogy nagyobbnak érzi a méhet és a nyálkahártya is meg van vastagodva picit, ezért elküldött vértesztre, nehogy méhen kívüli terhesség legyen. Most jött meg az eredmény, 1200-as hcg szintet mutat. Korai lett volna az ultrahang? Vagy valóban méhen kívüli terhesség lenne? Ilyen hcg szint milyen idős terhességnek felel meg? Utolsó menstruáció december 17-én volt.
jan. 24. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes vagy, tök felesleges volt dokihoz menni. 7-8 hetesen elegendő. Akkor már van szívhang is.
jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A HCG vérvizsgálatból főleg akkor derül ki vmi, ha megismétlik 2 napon belül, mivel ezidő alatt egy egészséges terhességnél duplázódnia kell. Novemberben műtöttek méhen kívülivel, és 9000 felett volt a HCG-m 7 hetesen, ami még meg is felelt az elvártnak, de nálam se hasonlítottak össze 2 napos eredményt sajnos. Valóban korai 5 hetesen elmenni orvoshoz, viszont én is így tettem, pont ezért hetente figyelték, hogy látnak-e már vmit, ami az én esetemben jól jött. /méh, nyálkahártya is ugyan így nagyobbodva volt./

Drukkolok, h neked neked méhen belül legyen!

jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!