Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mistral fog. gátlóról mi a...

Mistral fog. gátlóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Soha nem szedetem és nem is terveztem. Viszont az arcom pattanásos és így közel a 30-hoz (29) nem szép.

Voltam bőrgyógyásznál, aki Roacutan kúrát javasolt, ami előtt kell 1 hó fog. gátló.

A nőgyógyász pedig azt, mondta, hogy nem kel a Roacutan elég a fog gátló. mégpedig a Mistral.


Nem voltam hívni mivel félek a hízástól, félek h mindent felborít, illetve attól is h emiatt nem tudok majd teherbe esni amit 30 felettlassacskán szeretnék. Viszot az arcon csúnya, foltos, ami miatt sokszor nem szeretek emberek közzé menni, borzasztóan idegesít, hogy majd 30 évesen is pöttyös. Kozmetikusnál már a létező összesnél voltam a városba, de hiába... ezt belsőleg kellene helyre tenni.


Egyébként ciszták mind2 oldalon láthatóak, IR, 6 körüli cukor. Nem tudom mi tévő legyek. Nem is akarok szenvedni a fog. gátlótól , de ez a pöttyös arc sem jó...


jan. 24. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem ajánlom. A pattanások okát kell megtalálni és megszüntetni! A többi csak tünetelfedés.
jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Emiatt hatalmas ostobaság lenne hormonnal tömni magad...
jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy bírom, hogy mindenki mond mindent, aztán az ember döntse el......

Ő az orvos, miért mondana rosszat? Én a rossz vélemények, hízás miatt elleneztem , viszont baromira idegesít, hogy ilyen az arcom, Menstruáció előtt baromira fáj a melle, feszül 1 hétig, ez sem normális h 30 évesen tiszta pattanás az arcom...

jan. 24. 22:01
 4/9 A kérdező kommentje:

1: Ja és milyen okát?

Mi lenne az oka?

Pl. a PCOS az oka, de nekem arra nem mondott semmi gyógyszert.

Akkor? Mi a fenét csináljak? Már rohadtul elegem van h smink nélkül nem merek utcára menni


2:

De akkor mit kéne csinálni 30 évesen?

Pont, hogy a hormonok nincsenek rendben

PCOS, emiatt ilyen pöttyös az arcom...

jan. 24. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
#2 vagyok. Én simán smink nélkül megyek mindenhová. Megőrülnék ha minden reggel festegetni kellene magam. Fogadd el magad ahogy vagy. Nekem is vannak néha patijaim.
jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát a néha, és az állandóan foltos az arcod között van különbség!!!!!!

Elhiheted, hogy nekem lenne a legnagyobb álmom, ha 1x felkelnék és nem lenne ilyen az arcom. Fogadjam el magam?! Jó arc vagy. Szerinted nekem ez jutott, hogy ilyen az arcom és akkor ez vagyok én? Így éljek életem végéig?

Nem tudom hány éves lehetsz, de nagyon érdekesen gondolkodsz!


Ez nem az elfogadáson múlik, hanem azon hogyha élhetnék jobb életet, akkor miért nem élnék?

jan. 24. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
1-es vagyok. Itt te magad írtad, hogy a PCOS az oka szerinted. Akkor annak kell utánamenned neked magadnak hogy mivel javulhat nálad, igen, mivel az orvosok többsége tojik az emberre, és egy ilyen látszatmegoldással csak tüneti kezelést érnek el. Nem mindenre egy gyógyszer a megoldás. Főleg hogy nálad a magas cukor, IR is jelen van. Valószínűleg teljes életmódbeli változtatások is kellenek. A hormonokat meg nem fogja egy fogamzásgátló helyretenni.
jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és akartam írni, hogy én teljesen megértelek, mert én 32 éves nőként hasonlóan vagyok, csak nekem inkább a nyakamon, testemen vannak patik. Tehát nem a levegőbe mondom csak, tudom hogy nagyon szar dolog. 1-es voltam szintén.
jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7:

-Tudtommal a PCOS nem gyógyítható...

-azt mondta az orvos, hogy nem magas a cukor, megfelel a határértéknek

-nem is írt gyógyszert

jan. 25. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!